Skocz do zawartości
towarzysz

Total War

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością... Zawsze lubiłem serie Total War. Wypady wojenne, grabieże, plądrowanie, palenie, gwałcenie (niekoniecznie w takiej kolejności) sprawiały mi niebywałą przyjemność :) Nie, nie jestem dziwny hue hue :D

Ja tam zawsze burzę kobiety, gwałcę miasta i grabię mury... Czy tam na odwrót... :D

Zgodzę się, Total Wary są świetnymi gierkami. Pomimo, że Medieval II: Total War ma już swoje 6 lat gram w niego nadal zacięcie i nie zamierzam zaprzestać na tym tytule. Z każdą kolejną odsłoną gra jest coraz lepsza (z drobnym wyjątkiem - Shogunami - nie moje klimaty)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7fqb3cPPfuM

też oczekuje jako iż moja przygoda z serią na poważnie zaczęła się od rtw, w poprzednie grywałem sporadycznie u kuzyna :)

obawiam się trochę tylko 8 grywalnych frakcji przez co masy dlc,

licznych dużych prowincji i jak z nimi AI sobie będzie radziło ,

a co najważniejsze armii tylko z generałem w kampanii.

zobaczymy też jak im wyjdzie kultura, formy polityczne i te stronnictwa...

na ale zawsze są mody :)

Liczę też że w końcu dadzą kampanie hotseat na więcej niż 2 osoby...

Jeśli ktoś interesuje się tym okresem to polecam książkę bellony "Las Teutoburski 9 rok n.e."

Germanie wycieli w pień trzy rzymskie legiony. Łupami było praktycznie całe wyposażenie i broń legionistów, wszystkie sztandary kohort oraz chyba najcenniejsze trofeum w postaci trzech orłów legionów.

Następna książka, trochę bardziej fantasy, zaczynający zresztą bardzo ciekawą serię, "Zaginiony legion".

Edytowane przez Kiero

936326_457238057684733_2084547678_n.jpg

Ze Steama

Pre-Purchase and receive The Greek States Culture Pack

The Greek States Culture Pack includes three new playable Factions for use in Single or Multiplayer Campaign modes and Custom and Multiplayer Battles. These factions are the diplomatic Athens, shrewd Epirus and formidable Sparta as playable factions. Each offers range of special tactics to achieve cultural and martial victories, and lethal elite units to crush foes in battle.

No to już w sumie 12 frakcji.