Skocz do zawartości
igorrrr4

Formularz rekrutacyjny - igorrrr4

Rekomendowane odpowiedzi

[A2] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

[igor]

 

Data urodzenia:

[Marzec, 2000]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Oglądałem filmik na YouTube]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Ponieważ pierwszy raz gram w Arma 2 i oglądałem filmy na YouTube więc wiem jak fajnie u was jest ;)]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Małe dopiero zaczynam wiedzieć co to Arma]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Żadna]

 

Osoba polecająca:

[Osoby z Youtuba które mnei zachęciły jak np. Shazo (nie wiem chyba taki ma nick)]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[bardzo lubię paintball i ASG, lubię gry takie typowo wojenne gdzie można zastosować misje kooperacyjne.Interesuję się grami FPS np. Call of Duty, Battlefield]

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[A2] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

[igor]

 

Data urodzenia:

[Marzec, 2000]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Oglądałem filmik na YouTube]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Ponieważ pierwszy raz gram w Arma 2 i oglądałem filmy na YouTube więc wiem jak fajnie u was jest ;)]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Małe dopiero zaczynam wiedzieć co to Arma]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Żadna]

 

Osoba polecająca:

[Osoby z Youtuba które mnei zachęciły jak np. Shazo (nie wiem chyba taki ma nick)]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[bardzo lubię paintball i ASG, lubię gry takie typowo wojenne gdzie można zastosować misje kooperacyjne.Interesuję się grami FPS np. Call of Duty, Battlefield]

If you know what I mean.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...