Skocz do zawartości
Grigo

Formularz Rekrutacyjny - Grigo

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

[Grzesiek]

 

Data urodzenia:

[Kwiecień, 1992]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[YouTube]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Oglądając Wasz filmik na YouTube bardzo spodobało mi się Wasze podejście do gry. Staracie się zachowywać jak na prawdziwym polu walki, jakby to były prawdziwe działania. Od razu się wciągnąłem. Swego czasu grałem w różne CSy i CODy, ale znudziło mnie samo strzelanie i likwidowanie wrogów w stylu, który często pozostawiał wiele do życzenia.

Bardzo chciałbym wziąć udział w takiej rozgrywce, gdzie stawia się na realizm, zachowania rodem z prawdziwych operacji. Z przyjemnością pobawiłbym się w wojsko, ale tak na poważnie.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[bardzo niewielkie. W zasadzie dopiero zainstalowałem grę, chwilę pograłem. Jestem na etapie przechodzenia misji treningowych, co by lepiej poznać grę.]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[będąc w gimnazjum grałem w grę RuneScape, byłem członkiem, a potem przez długi czas także i jednym z "dowodzących" w jednym z największych klanów w Polsce (SGD). Także od gimnazjum jestem w Sojuszu JC w OGame. Gram z przerwami, nawet po parę lat, ale ciągle jestem w kontakcie ze "Starą Gwardią", nawet teraz trochę klikam również pod banderą JC. Jestem w Radzie Jedi - tak, pociągam za sznurki. Od 2007 roku jestem aktywnym użytkownikiem forum d2jsp, będąc swego czasu w "gildii" DETOX grałem z chłopakami w grę Ladder Slasher, wspólnie przechodziliśmy kolejne poziomy, wymienialiśmy się ekwipunkiem, handlowaliśmy.

Nie wiem na ile jest to istotne, ale wspomnę tak na wszelki wypadek; brałem udział w masie rozgrywek w gronie znajomych (do 8 osób) w gry takie jak: Age of Empires, Diablo 2, Heroes 3, Gangsters 2, Call of Duty MW2, World of Warcraft, Warcraft 3, DotA. Tutaj także wypadałoby zaznaczyć swoją "karierę" w grze League of Legends. Grałem w wielu drużynach, tzw. "premade" - w składzie 3 i 5 - osobowym. Większość z tych rozgrywek to była zbieranina znajomych, ale przez dłuższy okres czasu współtworzyłem kilka zgranych drużyn, kilka polskich, ale także byłem w dwóch drużynach "wielonarodowych".

W swojej historii bycia graczem nie raz dowodziłem i nie raz wykonywałem rozkazy - nie mam z tym problemu. Mam spore doświadczenie w grach zespołowych, gdzie ważna jest współpraca i kooperacja. ]

 

Osoba polecająca:

[brak - nie znam tu nikogo.]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Obecnie studiuję Automatykę i Robotykę na Polibudzie w Gliwicach. W wolnym czasie gram w pokera i pracuję nad swoją grą (nie jest to gamblerka, jak zwykło się przyjmować, a niedowiarkom chętnie to udowodnię). Uwielbiam słuchać muzyki, gł. Trance, House, ale i wszystko co wpadnie mi w ucho. Uwielbiam gry strategiczne, gdybym tylko miał więcej czasu z pewnością grałbym całymi dniami w Heroes 3, Age of Empires, Age of Mythology, Gangsters 2 i inne tego typu gry. Jestem serialocholikiem - pochłaniam każdy odcinek Dextera, Homeland, Sons of Anarchy, Person of Interest, a i wiele już obejrzałem/ czekam na kolejne sezony: The Borgias, Suits. Jak jest pogoda to biegam, jeżdżę na rowerze - nic tak nie odstresowuje.

Oczekuję wspólnej gry w pozytywnej atmosferze i wielkiej frajdy jaka się z tym wiążę.

Oczekuję także trochę wyrozumiałości, ponieważ przez studia i inne zobowiązania mam ograniczony czas wolny. Nie wiem jak to u Was jest, ale trudno będzie mi grać więcej niż kilka razy tygodniowo, ale to się okaże - wyjdzie jak zwykle "w praniu".]

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Grigo

 

Na dobry początek bardzo ważna czynność, zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ?

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

TeamSpeak i nasz serwer:

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, REGULAMIN, jak i adresy serwerów!

Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

 

WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidualne (w zależności od liczby chętnych rekrutów).

 

Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.

 

Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże. - dowolna godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...