Skocz do zawartości
Elwo

Formularz rekrutacyjny - Elwo

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[bartek]

 

Data urodzenia:

[Luty, 1994]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Od znajomego, który był wysoko rangą w 7th cavlary (o ile dobrze pamietam). Spytałem go czy nie zna dobrych polskich klanów stawiających na realizm a nie "rambo-mode". Polecił mi ACC właśnie, poza tym grałem z kilkoma osobami (randomowe serwery) i po prostu spojrzałem na tagi. Następnie oczywiście Youtube, zmolestowałem wiekszość nagrań z akcji.

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Bo jesteście dojrzałą, zorganizowaną grupą. Stawiacie na realizm, o co ciężko w dzisiejszych grach/klanach. Arma to gra drużynowa, do tej pory byłem samotnym wilkiem i szczerze mówiąc, nie podobalo mi sie to ;). Mogę się równiez przydać w tworzeniu misji, ponieważ znam sie na tym od samego flashpointa (nie jestem ekspertem, ale potrafie zrobić to i owo)

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

No tutaj mogę się pochwalić, gram we flashpointa odkąd tylko mialem kumputer, a wczesniej nawet chodzilem do kolegi (czasy wczesnej podstawowki..), dodatek Resistance uwazam za najlepsza kampanie w dziejach serii. We flashpointa grałem do wyjscia ARMY I, ponieważ już kompletnie nikt nie grał (chyba ze specjalne eventy). W ARME grałem do czasu gdy uzbieralem na silniejszy komputer, czyli mniej wiecej gdy wyszlo arma 2 free, i w tedy zacząłem pocinać w dwójeczkę ;D. Gram do dziś, mam doświadczenie z modami takimi jak ACE, Invasion, Namalsk Crisis, i wieeele innych, nawet DayZ za którym nie przepadam.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

Nie było tego wiele, ale coś tam owszem:

Mount&Blade Warband - 2 klany, w grze trzeba trenowac formacje i szyki co wymaga dyscypliny, dowódca nigdy nie narzekał.

DayZ - moze nie klan, ale bardzo zorganizowana grupa, szybkie akcje, mało strat. Dodam ze takie akcje mielismy po 3-5 w ciągu dnia!

Minecraft - wiem ze to śmieszne, ale był to serwer gdzie grało sie drużyna na drużynę, gralem dosc duzo, moze z pół roku.

Arma II/ACE/ACRE - moze nie jako oficjalny członek grupy, ale na serwerze The Wrecking Crew czesto grałem z całą drużyną owych klanowiczów i w komunikacji poprzez ACRE tworzyliśmy naprawde zgrany zespol, nie byłem najsłabszym ogniwem.

 

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie:

Militarią fascynuje się 'od małego', oglądam dużo filmów/seriali o tej tematyce, ale także fantastyczne. Swego czasu chodziłem na strzelanki ASG, a wiec mam jakies tam małe doświadczenie polowe z życia wzięte. Uwielbiam klimat post-apokaliptyczny, szczególnie zawarty w książce Metro 2033. Gram na gitarze elektrycznej (bez zespołu), słucham Hardcore, Punk Rock i Hard Rock.

 

PS W kwestii filmów, sam je tworze i mam mały dorobek na koncie YouTube, odsyłam TUTAJ. Mialem zamiar tworzyć filmiki z Army ponieważ silnik jest genialny, jednak samemu z 2 kumplami za wiele nie zdzialam (chyba ze filmy rambo, skradankowe ale to mnie nie jara ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Elwo

 

Na dobry początek bardzo ważna czynność, zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ?

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

TeamSpeak i nasz serwer:

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, REGULAMIN, jak i adresy serwerów!

Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

 

WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidualne (w zależności od liczby chętnych rekrutów).

 

Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.

 

Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże. - dowolna godzin

 

ACC nie jest klanem. ACC jest społecznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...