Skocz do zawartości
Joszin

Formularz Rekrutacyjny - Joszin

Rekomendowane odpowiedzi

[Tak] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[Tak] Posiadam mikrofon

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[Tak] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

[Michał]

 

Data urodzenia:

[Kwiecień 1996]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Przeglądając nagrania z waszych paru akcji mojego znajomego na YT.]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Ponieważ uwielbiam rozgrywki multiplayer, od zawsze interesowałem się wojskiem i wszelkimi FPS'ami więc myślę że spodoba mi się wasz typ grania i dostosuję się do niego. Poza tym, wydaje się to być interesującym przeżyciem.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Niestety nie duże, gram od niedawna, a zaczęło się od DayZ... Zabawy w kampanii zaliczone.]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[-Left 4 Dead, pogrywanie z przyjaciółmi

-World of Warcraft, 6 lat gry, prowadzenie gildii, lecz głowinie PvP 2v2,3v3,5v5

-CoD: Modern Warfare 2, 2 lata spędzone przed grą w klanie

-League of Legends, 3 lata, do dzisiaj.]

 

Osoba polecająca:

[Aki]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[interesuję się Informatyką, stąd profil na którym się uczę (Technik Informatyk). Miłośnik gier komputerowych MMORPG jak i FPS. Manga i Anime są mi nieobce. Słucham muzyki Rock'owej i Metal'u. Amator w montowaniu Filmów, towarzyski facet. Gram na gitarze i uwielbiam język Angielski :D. Chciałbym uczestniczyć w waszych akcjach i przede wszystkim dobrze się bawić :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...