Skocz do zawartości
cARLOS

Formularz Rekrutacyjny - serCarlos

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofonz słuchawkami. Palnuje w najbliższym czasie go wymienić na lepszy model.

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

 

[Karol]

 

Data urodzenia:

 

[Czerwiec, 1982]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

 

[Natknąłem się w internecie na jeden z waszych filmików.Później już oglądałem następny i następny...]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

 

[Spodobał mi się sposób w który gracie. Dyscyplina zgranie całego Teamu. Nie gracie jak dzieciarnia, która wali do wszystkiego co popadnie wraz z twoimi plecami.Jest u was czas na grę i poważne decyzje ale i jest chwila rozluźnienia. Macie wszystko to czego potrzebuje człowiek który chce zagrać a i przy okazji po obcować z innymi ludkami.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

 

[Doświadczenie w takich grach jest u mnie raczej nie wielkie wręcz zaczynam dopiero przygodę, dtej pory najbardziej interesowały mnie strategie i rpg. Szybko się uczę.]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

 

[World of Warcraft - najpierw członek potem i założyciel własnej gildii.

Plemiona - choć nie jest to w zasadzie gra zbyt skomplikowana a w zasadzie strasznie prosta, trafiałem do plemienia przeważnie jako radny i starałem się dobierać graczy raczej do wieku niż do umiejętności, z racji tego że umiejętności zawsze można nabyć a ludzi z głową potrzebowałem aby ie prowadzić chaosu w plemieniu.

Arena of Glory - przebywałem w jednym z najlepszych polskich klanów korzystających również z TES-a]

 

Osoba polecająca:

 

[Ameron - bardzo fajny i pomocny gość. W każdej chwili służy radą i pomocą. Pierwsza osoba z którą miałem kontakt na tesi-e kiedy wszedłem aby zapytać co mi jest potrzebne aby z wami zagrać.]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

 

Jestem pomocnikiem operatora maszyn w firmie która nazwy się IZO-BLOK zainteresowanych którzy chcieli by się dowiedzieć czegoś więcej zapraszam na stronę : Izo-Blok Urodziłem się i mieszkam w Świętochłowicach koło Chorzowa na Śląsku. Interesuje się sportem przede wszystkim Piłką Nożną, moja kariera niestety się szybko zakończyła ze względu na kontuzję którą dostałem. Jeżeli chodzi o militaria to dawno temu sklejałem różne modele czołgów i pojazdów opancerzonych. Jak tylko czas i pieniądze pozwoliły to szukaliśmy w pobliżu jakiegoś muzeum związanego z militariami. Ta pasja ale nie przetrwała zbyt długo z racji tego że pojawił się w mojej rodzinie mały żołnierz JASIU któremu to teraz czas poświęcam no cóż może jak dorośnie to pogania z tatą po krzakach na Paintballu.

Pracuje w systemie 3 zmiennym 4 brygadowym co oznacza że piątki świątki i niedziele pracuje. 4 dni pracuje 1 wolny i znów 4 do pracy za wyjątkiem nocek gdzie po nockach mamy 2 dni wolnego. na kompie przesiaduje zabijając czas kiedy mój maluch ma drzemkę do tej pory nie grywałem w nic innego jak misje jednoosobowe, jednakże wiem że ARMA to długo trwałem i godzinne misje na które na pewno wygospodaruje czas nie mniej niż raz w tygodniu może się zdarzyć że więcej, wszystko będzie zależało od układu dnia w którym będę chodził do pracy.Inne zainteresowania to już takie standardowe jak muzyka czy czasem obejrzeć jakiś dobry film. Jeżeli zaś chodzi o oczekiwania, chciałbym się do was dołączyć i wspólnie z wami zagrać, wnosząc mam nadzieje w wasze szeregi powiew nowej i świeżej krwi. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Jeżeli chodzi o jeszcze dodatkową informację to tak :

 

Stosunek do służby Wojskowej : uregulowany

Pobór : Jesień 2000/2001

Rodzaj wojsk : WLOP ( Wojska Lotnicze Ochrony Powietrza ) inaczej RADARY choć w rzeczywistości trafiłem do Plutonu Ochrony gdzie zostałem WARTOWNIKIEM a potem Rozprowadzającym ( ROZPYLACZ )

Stopień : starszy szeregowy

 

Więc dyscyplina i wydawanie rozkazów a ich wykonywanie nie jest mi obce.

 

A więc czekam na waszą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam zmianę nicku na Carlos, aby było to łatwiej wymawialne, lub też zmienić nick na bardziej czytelny.

 

Witaj

 

Na dobry początek bardzo ważna czynność, zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ?

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

TeamSpeak i nasz serwer:

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, REGULAMIN, jak i adresy serwerów!

Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

 

WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidualne (w zależności od liczby chętnych rekrutów).

 

Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.

 

Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże. - dowolna godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...