Skocz do zawartości
Lt_Mic

Hydepark

Rekomendowane odpowiedzi

Robili następcę, ale chyba pod innym tytułem. Nie wiadomo, czy ujrzy to światło dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kupienia dla każdego cywila za jedyne 300 000 funtów brytyjskich. Ktoś się skusi? Najlepszy moment w 2:25 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grimdark Warhammer:
WHAdventures-May21-Books1ec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak przypadkiem trafiłem, mnie rozbawiło.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W eng wersji jeszcze nie słyszałem 😜 

Btw. ostatnio ten filmik w pewnych kręgach stał się viralem... Nie tylko w GTA policjanci tak robią :D 

Właściwa akcja od 10:30 około. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten filmik z blackbirdem to rozwinięcie starego mema z /k/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto przebije?

IMG_20180731_145448.jpg

Podczas jazdy 100km/h.

W chłodnym garażu jedyne 31...

• Smuteczek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam. Kto da więcej?

LYBdAZT.jpg

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa, a ja w tej temperaturze wiszę na kominie... nie polecam.

• Smuteczek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie narzekajcie, tylko doceńcie komfort jakiego doświadczacie.😉

S!

W piątek kończy się moje zesłanie "za biurko". Doszedłem do wniosku, że nic tak mnie nie wk....a jak "biała taktyka" i spędzanie po kilkanaście godzin na czytaniu lub zapisywaniu tekstu na białych kartkach formatu A4.

Edytowane przez Duku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^up

Cytat

Smarzowski przynudza. Te same mordy w tych samych okolicznościach co zwykle. Dałby już kurwa spokój chociaż z tym Jakubikiem.

Podejrzewam, że następny film o polskich szkołach. Jakubik - wuefista-pijaczyna macający uczennice. Trzydzieści lat wstecz wicemistrz powiatu w rzucie oszczepem. Dyplom utrwalający ten sukces trzyma na honorowym miejscu w swojej norze i pije pod ten widok, płacząc i waląc kapucyna. 

Izabela Kuna - pijaczka-polonistka, która popuszcza szpary klasowemu gangusowi. W tej roli lekko przypudrowany Bartłomiej Topa - jest tak stary, bo kiblował przez trzydzieści lat w drugiej klasie technikum. Kuna zachodzi z nim w ciążę - kiedy on się o tym dowiaduje, wali ją w ryj i rozkazuje wykonać skrobankę. W wyniku obrażeń następuje poronienie, załamana psychicznie Kuna wiesza się na lampie w swojej sali lekcyjnej. Kiedy znajdują ją uczniowie, widok ich w ogóle nie wzrusza - cieszą się tylko, że nie będzie lekcji i idą się naćpać gdzieś za winklem.

Robert Więckiewicz - dyrektor. Kiedyś wielki inteligent, biolog, ale karierę zablokowano mu ze względów politycznych. Dzisiaj złośliwy degenerat, popijający cichaczem z małpek pokitranych w różnych zakamarkach gabinetu. Podczas apelu z okazji święta niepodległości jest pijany, zasypia i szcza pod siebie.

Lech Dyblik to z kolei wiecznie zaszczany woźny, walący denaturat przez szmatę do podłogi. Jacek Braciak - przy***ony matematyk znęcający się psychicznie nad klasą (w kubku termicznym zamiast kawy ma czysty spirytus). Trzyma się na stanowisku przez znajomości w kurii - jest nieślubnym synem biskupa trzęsącego całym miastem.

Kinga Preis - wiecznie najebana szatniarka w usmarkanym fartuchu. Podsłuchuje jakąś newralgiczną rozmowę szkolnych dilerów (w roli szesnastolatków aktorzy 10 lat starsi, porozumiewający się koślawymi dialogami, nieudolnie stylizowanymi na młodzieżowy slang). Kiedy dilerzy nakrywają ją z gumowym uchem przylepionym do drzwi, biją ją i gwałcą w kantorku na miotły. Bo ktoś przecież musi wyruchać Kingę Preis, Smarzol nam nie odpuści takiej obrzydliwości.

Jeszcze Eryk Lubos - najlepszy przyjaciel Jakubika z kanciapy wuefistów. Były kulturysta - dzisiaj impotent, nie jest w stanie wyruchać nawet ku**y (Iwona Wszołkówna). Alkoholik nieszczęśliwie zakochany w jednej z uczennic. Kiedy się dowiaduje, że Jakubik ją wymacał pod szatnią za ci**ę, morduje kolegę z rady pedagogicznej na oczach klasy, miażdżąc mu głowę piłką lekarską. Kończy w pierdlu. Kiedy odjeżdża suką i już wie, że nic go więcej w życiu nie czeka, zerka tylko na swoją ukochaną Andżelikę i liczy, że ona odwzajemni spojrzenie. Niestety, Andżelika akurat flirtuje z jakimś sebiksem.

No i oczywiście Marian Dziędziel. Wiceminister, który wizytuje szkołę w dniu święta narodowego. Jest na***ony jak zwierzę, trzeba go wnosić na podest, gdzie wygłasza bełkotliwe przemówienie, puentując je słowami Jana Zamojskiego: takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Po czym wyrzyguje się na trzy pierwsze rzędy uczniów, ale oni są tak naćpani, że nawet tego nie zauważają.

Na koniec cała sala śpiewa pieśń legionów. Scena jest bardzo wymowna i zmusza do refleksji. Wiwat Wojciech Smarzowski - wreszcie rozliczył patologię państwowego systemu szkolnictwa.

https://joemonster.org/art/43931/Mamy_scenariusz_nowego_filmu_Smarzowskiego_Wyciekl_po_premierze_zwiastuna_filmu_o_patologiach_polskiego_Kosciola 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to grubo z tą Ciri. Czy oni już wszędzie muszą wciskać azjatów lub czarnoskóre osoby w miejsca gdzie nie powinni bądź w miejsca osób, które od początku były białe, po co to mieszać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to robią osoby Nilfgaard zrównał ich z ziemią:|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, czarek90 napisał:

No to grubo z tą Ciri. Czy oni już wszędzie muszą wciskać azjatów lub czarnoskóre osoby w miejsca gdzie nie powinni bądź w miejsca osób, które od początku były białe, po co to mieszać.

Największymi rasistami są właśnie murzyni i osoby uważające, że kolor skóry czy dewiacja seksualna daje jakiekolwiek przywileje . Chcą aby twórca/producent, nie traktował wszystkich równo i oceniał pod względem talentu czy wpasowania się w rolę, ale aby głównym kryterium był kolor skóry.  

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pulower, przesadzasz. Większość tego typu akcji nie powstaje przez samych zainteresowanych a przez tzw. pożytecznych idiotów- SJW, ludzi którzy uznają się za "woke"- młodzi, biali, liberalni. White guilt, mówi ci to coś?

Poza tym są jeszcze prezesiny którę próbują zarobić na mniejszościach, bo przecież to oczywiste że ludzie potrafią tylko się identyfikować z postaciami z ich kręgu kulturowego, także żaden biały nie tknie anime a czarni widzieli w życiu tylko kolekcję filmów Tylera Perry'ego, Wayansów, Django, Shafta i Czarną Panterę. Oczywiście kretyństwo, ale coś jednak w tym jest- patrz jakie pieniądze zrobiła Czarna Pantera, która de-facto jest niczym innym jak "African Power Fantasy". Miliony ludzi których gatunek "filmy o gościach z mocami w majtkach na spodniach" Nie obchodzi na to poszły, i to po kilka razy, uznając to za jakieś przełomowe dzieło. I w tym jest cały myk zarówno kinematografii jak i branży gier- robienie wszystkiego żeby zainteresować tych których to nie obchodzi, stworzenie nowego nabywcy zamiast dbanie o tych których się już ma. I tak do filmów i gier jest wprowadzana polityka i polityczna poprawność w miejscach dzie nie jest potrzebna a fabuła jak i rozgrywka jest zpłycana i zgłupiana- szybciej, prościej, więcej wybuchów i kolorowe ciuszki=więcej funu. (Tak, piję do ciebie Battlefieldzie 5. Ostanim który mnie w jakikolwiek sposób interesował był 4) Próba zainteresowania każdego czyli równanie w dół. Skupianie się nie na tej grupie docelowej co trzeba. Niestety nadal przynosi sukcesy, ale powoli widać niezadowolenie społeczności. Najbardziej w reakcjach na EA i w kontraście z jakim traktowany jest CD Projekt Red przy okazji Cyberpunku. Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy właściwi ludzie będą w stanie wyciągnąć właściwe wnioski. Wątpię. Im więcej znaczysz tym głębiej w włąsnej du**e masz głowę i tym bardziej twój upadek jest winą wszystkich innych tylko nie twoją.

Także odpowiedź jest najprostsza i ta sama co zwykle- kasa misiu, kasa. A przynajmniej błędne wyobrażenie o tym co pozwala ją zdobyć.

W każdym razie żebyśmy nie rozpętali wojny rasowej w hydeparku (a do tego tylko krok)- Podobno z Ciri to tylko pogłoska. Nie wiem, może. W każdym razie to coś co mogło by się stać, i dzieje się dostć często, patrz BBC i jej nowe twory historyczno-mitologiczne. A w nich- Małgorzata Andegaweńska, Achilles, Czarni Wikingowie, Legioniści... Także kompletnie rozumiem jaki raban się przez to podniósł, i to że sam się na to złapałem. Jeśli to faktycznie fake- Mea Culpa, Mea Culpa, Mea Maxima Culpa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.09.2018 o 18:58, Tes napisał:

Nie wiem czy pamiętacie, ale przed premierą Władcy Pierścieni były podobne kretyńskie plotki. Zawsze znajda się matoły, które chcą namieszać.

S!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Duku może i plotki, ale zaatakowana na twiterze autorka castingu... stwierdziła, że sam "Sapkowski" nie miałby zarzutów bo konsultowała z nim i stwierdziła że 

przyznał jej rację że nie opisał koloru skóry wielu postaci, 

a w ekipie piszącej co prawda nie Polacy, ale jedna osoba mieszkała w Polsce pół życia, druga ma Polskich krewnych,

a trzecia urodziła się w Europie wschodniej ( patrzcie spełniam wszystkie kryteria :) ) więc no nie wiem po co takim argumentem się bronić.

choć w odwecie twitter zasypał ich marginalizacją Słowian w Hollywood do "ruskich złodziei i prostytutek" i cytatami opisującymi dziewczynkę o "pale skin and ashen hair".

Jeśli dobrze pamiętam to Zerrikańczyków i Ofirczyków , którzy byli wyraźnie opisywani jako egzotyczni, w książkach było mniej niż potem w grach... 

ale od mojego maratonu wszystkich wtedy wydanych książek w ~4 dni minęło  gdzieś z 8 lat 😕 

(nie licząc doczytania później wydanej książki, która mało mi pasowała do chronologii reszty 😕 i sprawiała wrażenie, że "Sapek" mimo tego jak nie lubi tego, że ludzie kojarzą na zachodzie bardziej z grą niż serią książek próbuje podłapać się pod hype z premierą W3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobię to samo, co przy "Władcy pierścieni". Poczekam na film i wtedy ocenie, a póki co korzystam z czasu wolnego i siadam do pierwszego tomu opowiadań wiedźmińskich.

S!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi