Skocz do zawartości
Lt_Mic

Hydepark

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę przypomnieć Achillesa według Netflixa:

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania netflix achilles

Oraz Zeusa:

Spoiler

Zeus in Troy: Fall of a City

Nie wiem, może to moja ograniczona wyobraźnia i wzorce wyglądów powyższych postaci wpajane od małego, ale mi to jakoś nie pasuje. Mając na uwadze to co zrobili w ich Troy: Fall of a City, osobiście boję się o tego Wiedźmina.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla niekumatych w językach programowania:

Spoiler

Java =/= Java Script i to bardzo bardzo a zaliczyli...

Natomiast C jest w cholerę bliżej do C++ a nie zaliczyli.

Natomiast HTML.. wielu spiera się czy to jest język programowania (raczej nim nie jest ale to dyskusja trwająca od kiedy powstał).

• Haha 1
  • Smuteczek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/antyszczepionkowcy-zlozyli-w-sejmie-projekt-ustawy-lekarze-krytykuja,853304.html

Cytat

Antyszczepionkowcy mają ponad 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy, który ze zdrowiem i zdrowym rozsądkiem nie ma nic wspólnego. Chcą, żeby szczepienia były dobrowolne. Tylko, że to zwiększy podatność całej populacji na choroby, które niemal całkowicie wyeliminowaliśmy.

JPRD. Ci debile chcą nam zafundować takie epidemie jak w Afryce? Głupota i ignorancja ma się coraz lepiej w tym kraju.
S!
Edytowane przez Duku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że jako naród jesteśmy tacy sami jak państwa Afryki czy Bliskiego Wschodu. Za głupi na demokrację. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Alienzo napisał:

Wygląda na to że jako naród jesteśmy tacy sami jak państwa Afryki czy Bliskiego Wschodu. Za głupi na demokrację. 

Nigdy nie będziemy wystarczająco inteligentni, gdyż jest wiele typów inteligencji i tylko Ci, którzy dobrze poruszają się w sferze gospodarki i polityki mogą sprawnie kierować narodem. Demokracja to rządy głupoty, ponieważ większość jest głupia, a już na pewno głupsza. Wśród 10 najinteligentniejszych ludzi na świecie (według dowolnych badań czy statystyk) ta ostatnia szóstka jest notabene głupsza od pierwszej czwórki. Na skalę całego kraju jest jeszcze gorzej, ponieważ osoby, które na prawdę rozumieją zasady ekonomi jest może kilkanaście, do 20% i mówimy to o osobach pełnoletnich. Wystarczy rzucić ludziom populistyczne hasełka typu "500 zł na drugie i każde następne dziecko" a wszystkim madkom i innym mało rozgarniętym nawet nie przyjdzie do głowy, że ktoś za to musi zapłacić. Część pewnie powie "Ci przestaną kraść to będą na to pieniądze" natomiast prawda jest z goła odmienna. Antyszczepionkowcy to samo. Wystarczyło przekupić jakiegoś profesorka czy kto to tam był, by opublikował sfałszowane badania że niby dzisiejsze szczepionki zwiększają ryzyko autyzmu czy w ogóle mogą go powodować a już na prawdę wyjątkowo głupi nie tylko w to uwierzą ale i dopowiedzą sobie resztę.

Edytowane przez DisLike
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie są za głupi żeby mieć prawo głosu odcinek pierdyliard dwudziesty pierwszy. Moja odpowiedź na to jest taka.

Cytat

Wiele systemów rządów zostało wypróbowanych i wiele będzie wypróbowanych w tym świecie grzechu i niedoli. Nikt nie udaje, że demokracja jest doskonała lub wszechwiedząca. W rzeczywistości stwierdzić trzeba, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

-Churchill

alternatywnie

Cytat

W ogóle wszystko to jest wielki ch*j.

-Rysiu, Mechanik.

Temat wyczerpany, kurtyna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja widzę ludzi z tej dywizji to i tak zawsze przed oczami mam tego jednego człowieka. Wzór konspekt jak to się w MONie mówi. Lubię czerpać z niego inspirację jako commander ;)

• Super 1
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściszcie głośniki i połóżcie poduszkę na podłogę bo suty wam opadną z hukiem :D

Ja pie...e ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ten soldier to trzech mnie :P Nie jestem gruby ty mongolski kłamco! Cóż to wogóle za nikczemna propaganda sztabu odnośnie mojej tuszy?! :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się nazywa śmigłowiec w ogniu, ciekawa akcja na oparach paliwa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi