Skocz do zawartości
Lt_Mic

Hydepark

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy chwilę wcześniej wysłał mi link do filmu z całym newsem telewizji KRLD. Z drugiej strony - North Korea is Best Korea, bo w swej łaskawości wnuk Wiecznego Prezydenta nawet Portugalię wyciągnął z grupy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postawa strzelecka do du*y i się dziwią że tyle musieli strzelać.

EDIT: Do tego nie udzielona pierwsza pomoc. Wyglądają jakby czekali aż się wykrwawi.

Edytowane przez Zoltan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bardzo dobrze, że strzelali. A gdyby zza rogu wychodziło dziecko z lodem na patyku i gość by wziął je jako zakładnika i nie daj Boże zrobił jakąś krzywdę?

PS.: Gość powinien zostać zdjęty już za pierwszym zamachnięciem się w stronę policjantów. Parę kulek w nogi i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ps1 - tak

ps2 - póki nie zmienią przepisów o środkach przymusu bezpośredniego, puty będzie takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 0:35 gość strzela w elewację 3 - 5 m nad poziomem ulicy(dobry skill). Całe szczęście, że nie trafił w okno, w jakiegoś gapia.

Edytowane przez Zniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tej samej chwili jestem zachwycony i przerażony.Zobaczcie z jaką szybkością znalazła informacje o jakimś człowieku.A śpiewanie Daisy Bell,i część jej (tego ?) odpowiedzi przyprawia o dreszcze. Nie wiem dlaczego ale w pierwszej chwili pomyślałem o EDI

a teraz coś z zupełnie innej beczki-

Mały Stig

Edytowane przez Tes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Git, że otwarli ogień. To znak, że mentalność "nie wyciągaj broni z kabury to dotrwasz emerytury" powoli zanika w Policji. Plus dla nich.

Minus to to, że sieją pestki niczym jacyś gangsta z Detroit. Szkoda, że jeszcze nie obrócili pistoletów poziomo. Można by rzecz znajome "to nie Battlefield" lub GTA. Wychodzą braki w szkoleniu i tyle.

Sent from Badziewny Windows Phone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały Stig

Aż się prosi o...

TONIGHT

Ameron fires a rifle

Tes plays on strange instrument

And i wear a hat.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi