Skocz do zawartości
Lt_Mic

Hydepark

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie razi po oczach tylko jedna rzecz - Yennefer. 

Przede wszystkim jest za młoda! 

To powinna grać aktorka w tym samym wieku co Superman "szczena" Cavil. I to że nie jest ona biała czego wszsycy oczekują po tej postaci nie waliło by po oczach gdyby zagrała to np. Halle Berry. 

Tak, irytuje mnie polityczna poprawność ale jeżeli potrafi się wybronić pozostałymi parametrami - może być, i mało tego - wyjść zajebiście. 

Przykład? 

S. L. Jackson jako Fury w Avangersach. Fury od początku był biały (kiedyś grał go nawet The Hoff), ale wzięli czarnego aktora który idealnie wpasował się charakterem w tą postać i wyszło fantastycznie.

Więc podsumowując - Yen jest za młoda. I ten problem wzmacnia pozostałe "ale". Tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To było akurat na odwrót, w spin-offie Avengersów The Ultimates z 2002 postać bazowano na Samie L. Jacksonie. Zapłacili mu za wizerunek i dali prawo pierwszeństwa przy jakiejkolwiek ewentualnej ekranizacji (z którego skorzystał). Także najpierw był rysunkowy Fury L Jackson, a dopiero potem filmy.

Co do Wiedźmina to nie warto się pienić, I tak nie wygracie. To ich wersja jest. Książki to jedno, gry drugie, a serial kompletnie trzecie (a nasz wiedźmin z Żebrowskim to czwarte nawet było) to samo, ale inaczej. Deal with it. Jedyne co z tego wychodzi to że śmieją się potem z nas na redditach i innych takich że Polaki cebulaki buldupią i rasiści są. Osobiście jestem bardziej zadowolony niż sądziłem że będę. Od początku byłem za Heńkiem ale po trailerze i wywiadach przeszedłem też na stronę Ani i Freyi. Imho postarali się. Yen taka młoda bo rozszerzają historię o rzeczy napomknięte w sadze lub będące tylko w opowieściach - Z tego co wiadomo na pewno nauka w Aretuzie i wzgórze Sodden( Prawdopodobnie huczny koniec 1 sezonu). Przez Aretuzę (te wszystkie sceny z garbatą Yen w trailerze, próbują tym zaznajomić widza za wczasu z zasadami magii w serii zamiast czekać na Ciri w Ellander za sezon, dwa.) potrzebowali właśnie kogoś kto jest w stanie zagrać też nastoletnią Yen. Mi tam jej wiek specjalnie nie przeszkadza, po tych paru ujęciach "po przemianie" wygląda na to że da radę. Zwłaszcza że podobno umie grać. Freya Allan z kolei to po prostu jest Ciri, nie ma więcej do gadania. Podniesiony wiek ale to zrozumiałe, zwłaszcza że dalej to ona jest właściwą główną bohaterką, nie Geralt. Danny w Grze o Tron też awansowała o kilka lat. Co skopali to Triss, że sytuacja jest odwrócona. "Starsza siostra" wygląda starzej od "Mamy", i poza kolorem włosów (które właśnie nie powinny być czerwone jak wóz strażacki jak woli CD Projekt) nie ma kompletnie nic wspólnego z Merigold. Istredda, Driady i Fringille szczerze mam w du**e, chcą mieć diversity niech robią diversity.

No i zbroja Wz.91 Moszna, fakt, to jest zło. Już niech tam mają nawet te zmarszczki, przynajmniej to może mieć jakiś aspekt psychologiczny. Te hełmy za to są po prostu głupie. Nie ma ujęcia w którym ktoś nie ma go na oczach.

Edytowane przez Tes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i tyle by było z historii na YouTube...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

33 minuty temu, Lt_Mic napisał:

i tyle by było z historii na YouTube...

Warto obejrzeć ten odcinek gdzie opowiadają o treści odpowiedzi YT na ich apelację.

Swoją drogą zastanawiam się skąd bierze się geneza obecnej polityki YT dotyczącej pomowanego contentu :F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mr. Grzegorz Brzęczyszczykiwicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20190725233527_1.thumb.jpg.9df9b69640d9de639ca95631f89d1b64.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa generacja obuwia taktycznego. Oczywiście w całej gamie maskowania + wersje dla osób z problemami kręgosłupa:

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym taktyczne klapki? Może mają do nich taktyczne skarpety? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Historia ciekawa, nie zrażać się bardzo kreskówkowym jej przedstawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie ten kanał ma dużo ciekawych wywiadów, a tu jeden z takich:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

KONTAKT! 3-2-0 ! LGBTR ! BLISKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

comment_563KKBIMb6r4krfSW975iLjjtnXeZTnL.jpg.9ae51313f9d297398eb7eb152dc44a75.jpg

Tak wiem, że to kamuflaż :P

Edytowane przez Pba
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniosłem do hydeparku bo to nie jest filmik z naszych rozgrywek ;d - Maras

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo gdy tworzysz misje na IFA3 i nie trzymasz się realiów :D

comment_S3xi9dv7okXeFvFhsYvvFhqcA5VBpHg3.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

41 minut temu, Pba napisał:

Albo gdy tworzysz misje na IFA3 i nie trzymasz się realiów :D

comment_S3xi9dv7okXeFvFhsYvvFhqcA5VBpHg3.jpg

Nawet nie próbuj ;)

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż człowiekowi serce rośnie, że w końcu ktoś tych ekoterrorystów potraktował właściwie :D 

https://www.tvn24.pl/gdansk-greenpeace-zablokowal-statek-z-weglem-interweniowala-straz-graniczna,968206,s.html

Edytowane przez sveterek
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako myśliwy zawsze daję +1 gdy ekoterroryści dostają wpierdol :D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi