Skocz do zawartości
Stachu1996

Formularz Rekrutacyjny - Stachu1996

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

[szymon]

 

Data urodzenia:

[sierpień, 1996]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Przeglądając Youtube pod kątem filmików z ArmA 2, oraz z stron o tematyce tej gry.]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Zainteresowały mnie Wasze filmiki, spodobał mi się Wasz styl gry i też chcę stać się tego częścią. To wszystko prawda, poza tym próbowałem do was dołączyć już szmat czasu temu ale nie miałem oryginalnej Army, teraz gdy zakupiłem wersje CO (nie do gry w dayz) chcę wrócić i spróbować u was ponownie. Gram już w ArmA od dłuższego czasu i naprawdę zafascynowała mnie ta gra z racji tego, że nie jest ona byle szczelanką na zamkniętym terenie jak COD, a jest dobrym symulatorem, mówiąc dobrym pomijam wszystkie bogi i mankamęty które mogą spotkać gracza. Lubie myśleć podczas grania, a ta produkcja pozwala mi na to. Uważam, że jesteście dobrą ekipą i będę się z wami świetnie bawił.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[bardzo długi czas temu ściągnąłem pirata i spodobała mi się rozgrywka. Po pewnym czasie przerwałem swoją przygodę z tą gra choć nie na długo, bo po odkryciu wersji Free tej gry natychmiast do nie je wróciłem. Grałem na wersji free około miesiąca aż poznałem człowieka który podarował mi cd-key do ArmA 2 od tamtej chwili przeżywałem najlepsze chwile taktycznej rozgrywki, a gdy zainstalowałem moda ACE to odpłynąłem. Grałem tak długi czas, aż do dziś czyli momentu kiedy kupiłem CO i tu otwieram nowy rozdział mojej przygody z tym symulatorem, jak się się on potoczy zobaczymy...]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Oj wiele, choć uważam, że atutem może być tutaj moja długa historia której niestety nie opowiem z serwerami typu Role-Play na SA-MP. Aktualnie reprezentuje klan AIM z bf3. Apropo klanów do Army to na mojej drodze są/były 2 klany o których nie chcę mówić.]

 

Osoba polecająca:

[Parę osób wspominało ale nie wiem dokładnie jakie xD]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Jestem wielkim fanem militariów, dobrej taktycznej rozgrywki. Aktualnie uczęszczam do technikum w Krakowie o profilu informatycznym, interesuje się programowaniem. Jestem fanatykiem gastro fazy. Grałem w paintball i mi się bardzo podobał.

 

Wiem, że nie mam 17 lat ale mam nadzieje, że przymrużycie oko i dacie mi szanse, a ja wykaże się dorosłym zachowanie.(poza tym zostało tylko 2 tyg do końca roku :D]

Edytowane przez tomeek
Tagi nie są obowiązkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że nie mam 17 lat ale mam nadzieje, że przymrużycie oko i dacie mi szanse, a ja wykaże się dorosłym zachowanie.(poza tym zostało tylko 2 tyg do końca roku :D]

 

Cześć, nie wiem co powiedzą inny ale wydaje mi się, że wiek nie jest liczony rocznikowo - tak więc zostało ci ok. 8 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z jednej strony racja ale uważam także, że liczy się dojżałość psychiczna, tego raczej nie zmieżysz wiekiem bo nieraz jest tak, że 16 latek jest bardziej doświadczony i inteligętniejszy od 18 latka, który całe życie przesiedział przed kąpem. Mogłem także podać, że jestem starszy, a biorąc pod uwagę to, iż prawie każdy jest anonimowy w internecie nikt by mnie nie sprawdził. Mam tutaj nadzieje, że to oceniecie i dacie mi szanse, a wiek nie będzie przeszkodą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z jednej strony racja ale uważam także, że liczy się dojżałość psychiczna, tego raczej nie zmieżysz wiekiem bo nieraz jest tak, że 16 latek jest bardziej doświadczony i inteligętniejszy od 18 latka, który całe życie przesiedział przed kąpem. Mogłem także podać, że jestem starszy, a biorąc pod uwagę to, iż prawie każdy jest anonimowy w internecie nikt by mnie nie sprawdził. Mam tutaj nadzieje, że to oceniecie i dacie mi szanse, a wiek nie będzie przeszkodą!

 

Hem, hem.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdyby tworzono zasady po to by ich nie przestrzegać, to połowa znanego nam świata już dawno leżała by w gruzach. Niestety zasady to zasady i do tego małe kłamstewko często spotykane "[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC". Zapraszam gdy skończysz 17 lat.

 

PS: To jest formularz rekrutacyjny a nie otwarty temat dla wszystkich, mogą się tutaj wypowiadać Memebrzy i Kwatermistrz, reszta jeśli chce pogadać może znaleźć odpowiednie tematy na Hydepark'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...