Skocz do zawartości
con

Formularz Rekrutacyjny - Con

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations
[TAK] Posiadam mikrofon
[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC
[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki


Imię:
Konrad

Data urodzenia:
Maj, 1992

Skąd się o nas dowiedziałeś:
YouTube

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:
Macie niesamowite podejście do rozgrywki, nigdzie czegoś podobnego nie widziałem. 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:
Dawno temu grywałem w OFP, potem przez długi czas posucha. Przybył OFP: Dragon Rising (grywany na X360, ten minus) no i teraz właśnie instaluje ArmA2 Combined Operations.

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)
Przez pewien czas należałem do jednego z klanów w BF3 (około rok).

Osoba polecająca:
-BRAK-

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )
Interesuję się militarią, ASG, grami (tutaj nie tylko komputerowe/konsolowe ale także papierowe RPG jak i planszowe), kulinarią, kulturą Japonii. Obecnie studiuje w j.ang, a dokładniej nauczycielstwo + j.ang. Hmm, ostatnimi czasy interesuję się także systemami bitewnymi (Warhammer Fantasy Battle - Wyspa Krwi, a także Flames of War - Open Fire).

p.s.
Z powodów zdrowotnych nie mogę korzystać z słuchawek na obydwoje uszu, jedynie na lewe. Mam nadzieje że nie będzie to problemem.

Pozdrawiam
Con[Kon] / Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem Kolego! Witamy na forum, poczekaj na odpowiedź Kwatermistrza, który wszystko Ci wyjaśni - jestem przekonany, że opisana przez Ciebie sytuacja ze słuchawkami nie będzie stanowiła problemu.

 

grammar_nazi2.jpg


Mnie do odpowiedzi wywołały Twoje zainteresowanie militarią kulinarią. Z tego, co zrozumiałem, interesujesz się raczej militariamikulinariami. Słowa te to tzw. rzeczowniki pluralia tantum w rodzaju nijakim, czyli takie, które nie posiadają liczby pojedynczej (innym przykładem są np. drzwi). Ty odmieniłeś je tak, jakby były rodzaju żeńskiego i liczby pojedynczej, stąd rażące oko sformułowania.

 

Jako przyszły dydaktyk, na dodatek nauczający języka obcego, powinieneś znać swój ojczysty na wskroś! ;-)

 

Jeszcze raz witamy na forum i powodzenia w zmaganiach na polu bitwy i w ciężkich bojach z polską gramatyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim wypadku zapraszam na szkolenie. Poniżej linki do instrukcji jak i cała formułka powitalna.


Witaj Con!


Tutaj znajdziesz techniczne sprawy naszego serwera:

http://www.arma2coop...79-technikalia/

W tym temat z instrukcją instalacji addonów.



Tutaj znajdziesz przydatne informacje:

http://www.arma2coop...m/8-ogloszenia/



PRZECZYTAJ!

http://www.arma2coop...egulamin-forum/



Zapisz się na szkolenie:

http://www.arma2coop.pl/index.php?/topic/2539-terminy-szkoleÅ/page-22


Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidualne (w zależności od liczby chętnych rekrutów).



WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.


Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...