Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

war-thunder-beta-36122_600x233.jpg

http://warthunder.com/

War Thunder: World of Planes znana niegdyś pod tytułem World of Planes, który uległ zmianie w zwiazku z inną produkcja o bardzo podobnej nazwie(World of Warplanes) to gra MMO rosyjskiego studia Gaijin Entertainment.

W War Thunder: World of Planes dane nam będzie się wcielić się w role pilota wiernie odwzorowanych modeli samolotów z drugiej wojny światowej, jak zapewniają twórcy w nasze rece zostanie oddanych bardzo wiele samolotów przeroznej klasy róznej nacji. Możemy się w niej spodziewać samolotów produkcji: USA, UK, Niemiec, Japoni, ZSRR, Australi, Włoszech. A wiec jak sami widzicie może ich być niezwykle wiele, według zapowiedzi tworców możemy się spodziewać modeli samolotów w trzycyfrowych liczbach.

Czym War Thunder zasługuje na uwage ? Przede wszystkim widokiem z kokpitu pilota, realizmem i wiernie odwzorowanym modelom, a przynajmniej tak twierdzą twórcy jak będzie naprawde to już my ocenimy.

Już od bardzo dawna nie było dobrej gry MMO w której dane było nam się przelecieć wspolnie z znajomymi i wreście nasze potrzeby zostały zauważone i otrzymamy nie jedna lecz dwie wspaniałe produkcje War Thunder: World of Planes oraz jej konkurenta World of Warplanes. To że w produkcji są dwie podobne gry nie tylko nas raduje z możliwości wyboru lecz również z konkurencji oby producentów która nam graczom dostarczy wiekszej ilości aktualizacji i bardziej dopracowanych gier.

Na obecnym etapie prac wiem tyle ze z pewnością War Thunder zła produkcja to nie będzie, tylko czy osiągnie sukces ?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TPvAyEMWvl8

Szukam chętnych do wspólnego latania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stare jak internet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Axel ja sie nie pytam czy to stare czy nowe, tylko pytam czy ktoś chętny jest do polatania jak masz wypisywać głupoty to lepiej nic nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak czasem wejdziesz na ts'a to zobaczysz czy jest ktoś chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomash ja gram w to już parę dni, jest sporo osób które w to grają więc wystarczy że wejdziesz na ts :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem zapisany na closed betę, ale jakoś znudziło mnie oczekiwanie na pojawienie się takowej. Summa summarum grywam i na TS można dorwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w jakim trybie gracie? BZ/BH/BR ?

Ps. można gdzieś wyczytać kiedy skonczą sie wreszcie ardeny? bo juz mnie osobiscie nudzi ta mapa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oczekuje na 6 poziom w niemcach bo BF-109 sobie zakupię i moge na reala iść a narazie to na zręcznościowym

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brytyjczycy bo Hurricane, Rosjanie bo minimalne koszty naprawy a Japonia, bo wzywa Cesarz. Ki-61 i G4M + "Rufe".

P.S. Żeby było P.24, to byłby pierwszy samolot premium na liście zakupu. Skoro mógł być D.520 albo Wirraway, to może i na produkt polskiej myśli technicznej można liczyć ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na prawdę Japończykami fajnie atakuje się lotniskowce zwłaszcza kiedy masz przeciek, brak amunicji i wiesz, że nie dolecisz do lotniska. Tylko sobie powiedzieć banzai i cała prędkość na lotniskowiec!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W czym najlepiej szkolić załogę ? Czy drzewko strzelec wpływa też na myśliwce (celność etc.) czy tylko na strzelca tylnego ?

Polski Hurricane all the way !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

For Friendship ! Ale przynajmniej dużo wolnego expa można zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oprócz mnie ktoś z was jeszcze gra ?

Edytowane przez Konrad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja gram i paru innych grało. Słowik3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś się skusi.

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/35296-first-to-fight-turniej-wt-1vs1po%C5%9Bwi%C4%99cony-pami%C4%99ci-pilot%C3%B3w-psp-ii-w%C5%9Bwiat/

"First to Fight"

Turniej War Thunder 1vs1

Dzięki wsparciu producentów wartość nagród w turnieju wzrasta:

1 miejsce - kombinezon lotniczy + 6000 Złotych Orłów

2 miejsce - książka + 3500 Złotych Orłów

3 miejsce - nakolannik + 1500 Złotych Orłów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkońcu jakieś nowe mapki dla ARCADE:

We have added 5 new maps for arcade battles:

• Stalingrad [Ground Strike]
  • Khalkin Gol [Ground Strike]
  • Khalkin Gol [Domination]

For low levels and:

• Pacific Hidden Base [Ground Strike]

• Mozdok [Domination]
For high levels

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/36488-5-new-maps-for-arcade-battles/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rZ7GjQlxxMI

Najprawdopodoniej również dodadzą:

New Arcade maps

There will be two new arcade maps. 32x32km Ireland (ground strike with ships and ground vehicles) and 16x16 Africa (ground strike with ground vehicles)

New Planes

• Yak-15 and Yak-15p
  • P-36 Hawk (a lot of modifications ready, some of them will be put in game in the patch)
  • Mig-3

Clan system and Squadrons

• Tags (no longer you will need to change name when you switch clan!)
  • Ranks inside the clans
  • Full Clan UI – their own page with descriptions, logo, motto etc. (Logos in future could be used as decals on your planes, but not from the start.)
  • Squadrons will be possible to use during tournaments, more of which are planned for the future.

New UI

Complete rework of the UI in the game. A lot of stuff will be better and easier to use. You won't need keyboard to use new UI – it will be possible to click on needed buttons to do something (like turn on decals, switch them etc).

Streaming from in game

You will able to stream directly from in game without using additional software!

...plus

shot%202013_05_14%2020_46_52_800.jpg

shot%202013_05_14%2021_49_41_800.jpg

shot%202013_05_24%2005_25_34_800.jpg

)*www.warthunder.com
)*www.reddit.com

Edytowane przez henk
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynają bawić się prototypami jak w Warplanes, niedobrze. Dodali wreszcie widok z kokpitu w bombowcach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by było gdyby War Thunder (czołgi / samoloty / okręty ) grały na jednej mapie to by było coś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi