Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby to co myślę?

Wysłane z mojego Moto G 2014 przy użyciu Tapatalka

A co dokładnie ?, gdyż sam dawno nie temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych którym nie chce się kliknąć w link-

You are Enlisted!

"Enlisted" - is a MMO squad based shooter featuring some of the most famous episodes from World War 2. 
Every battle in WW2 - is actually a separate game. "Enlisted" - is not a “mixture” of different WW2 (specific front) episodes, but separate chapters within certain battles. 
Other online shooters are basically sports-like competitions with one team fighting against the other with the background set or decor of a particular historical period, but it’s not a battle, it has nothing to do with the objectives that soldiers had in real warfare. The desire to actually “walk in a real soldier’s boots”, to be victorious against the opponent - the opponent being a real person - this is what we as players seek in these games but never find. We want to not only create “arenas” for a 15x15-30X30 team fight, but create scenarios that have tactics similar to real combat missions. 
Battles involving equal teams in equal conditions are, of course, interesting as a competition. But they do not have the immersion or the thrill of real battle, where balanced forces and symmetrical objectives are unlikely. 
The other feature of "Enlisted" is detailed accuracy in every battle. You may be a defender of Moscow in the trenches dug around the city, facing advancing enemy tanks and superior forces, with an objective to hold the enemy, to stop the advancing army in its tracks with all the resources you have. Your task is not to kill every enemy soldier; imagine being a member of the landing operation with an objective of capturing a foothold and mounting defenses, making it possible for the main forces to land on the continent, or, on the contrary - defend against the landing party, or lead your troops so that they arrive in time to a strategic point. This is something one can experience in single-player games but not in online game with human opponents. 
The next important feature of "Enlisted" is an opportunity to control a military unit in specific scenarios and not a single character. First, you gather your unit and then you play with this unit until you complete your objective or until the last member of this unit of yours dies.
We want to make every character and every weapon somewhat unique, similar to how it is done in some action-based tactical games.

Czyli w skrócie- Red Orchestra spotyka Battleground Europe. Zamiast pojedyńczych meczy będzie teren danej bitwy na którym będzie  masa graczy. Czytaj- zamiast o Kurchan Mamaja czy o Carentan będziemy walczyć o cały Stalingrad lub Normandię. Ciekawi mnie jak rozwiążą problem wysokiego dowództwa. Czy ktoś będzie koordynował drużyny graczy czy skończy się totalnym chaosem.

Edytowane przez Tes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli optymalizacja będzie taka jak w WT to czemu nie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast obietnicy testów, otrzymaliśmy zbiórkę pieniędzy.  :2guns:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytałem głębiej

1. To są 2 gry. Jedna dzieje się w Normandii druga w Moskwie i okolicach. Narazie tyle zapowiedziane. w Planach Afryka i coś jeszcze (Berlin, może Stalingrad. nie ma jeszcze decyzji)

2. Nie będzie jednak jednej mapy- Będą poszczególne bitwy (Lądowanie, Carentan, Caen itp) Rozmach o wiele większy ale nie będzie jednoczesnej bitwy w całym terenie. w sumie dobrze, nie wiem jak udało by im się zbliżyć ludzi gdyby byli rozrzuceni po całej Normandii. Będą bitwy po 150 Chłopa, różne serwery więc nie wiem dlaczego nazywają to MMO.

3. Jak narazie nie będzie pojazdów. O tyle śmieszne że twórcy to weterani Gajin- goście od War Thunder. Sam Gajin jest wydawcą.

4. Crowdfunding.

Ogólny werdykt- meh. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Edytowane przez Tes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle "przedsprzedaży", "wczesnych dostępów", "kickstarterów" - w sumie czemu nie kolejny :)

W nawiązaniu do FAQ ze strony, to:
- póki co, jednocześnie max do 120-150 graczy naraz (zapewne zależne od samego bogactwa zawartego na mapie - mniej obiektów / więcej graczy),
- można kupić paczkę operacji lub wybrane teatry poprzez steam, jeżeli nie mamy operacji to będzie można jedynie w "jakimś ograniczonym stopniu" uczestniczyć w niezakuionych operacjach,
- nie planują na ta chwilę pojazdów kontrolowanych przez graczy,
- wydanie gry w 2017 poprzedzone alfami, betami innymi takimi.

Stary się robię to wolniej piszę od Tesa:)

Edytowane przez henk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

What happens to my money if the game isn’t released?

«

All your funds will come back to your account in Gaijin.Net. From this account you may purchase in War Thunder, Star Conflict, Crossout and other games available on Gaijin.Net. But we are sure that "Enlisted" will be released.

wow

just wow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio codziennie po 17:30 gram w WT Enduring Confrontation(moge 1, 2 i 3) na samolotach - poziom symulacja.

Przydało by  się wsparcie, bo samemu troche nudno. Jakby ktoś miał ochote to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałbyś chociaż Headphone Warning...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pilota to mi brakuje w uj więc latam tylko na arcade, ale dość regularnie jeżdżę czołgiem :) Zainstalowałem grę niedawno stosunkowo i dopiero co Erę 3 u Hitlersynów staram się odblokować. Jakby ktoś jeszcze jeździł to dajcie znać. W kupie siła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wbij na ts, tam jest taki kanał co goście grajo w WT:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sposób na poprawienie celności bombardowania z Ju87 oparty na metodach używanych przez luftwaffe :) Działa całkiem całkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 minuty temu, GlaDi napisał:

Sposób na poprawienie celności bombardowania z Ju87 oparty na metodach używanych przez luftwaffe :) Działa całkiem całkiem. 

Paanie.  Gajin już dawno umieścili instrukcje na ich wiki. Możesz sobie obczaić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sm7uRNg.jpg

GSUOwb9.jpg

Ot taki tam mój osobisty rekord K/D: 33-0 na symulacji w "EC3" na włoskich samolotach, poprzedni rekord miałem 27-0 (daaawno temu) na "BF 109 F-4 Trop" i potem mnie w końcu ktoś zestrzelił. Ale dziś przelatałem dobre 2 godziny z kilkoma minutami aż się misja zakończyła zwycięstwem nie spadając choćby raz, ze Spitfire'em na ogonie na sam koniec :13:. Najwięcej zestrzeleń miałem na C.205N2 (3 działka 20mm i 2 km 12.7mm) bo aż w liczbie 27, a samolot ten wcale nie jest OP bo inni latający tym samolotem lub wcześniejszą wersją C.205 serie 3 (oba latają praktycznie tak samo) nie mieli takich sukcesów. W ogóle jakoś nie widzę na tych bitwach nikogo z dobrym K/D na samolotach włoskich.

Jedyne co jest tak naprawdę dobre w C.205N2 to doskonałe uzbrojenie i bardzo duża ilość amunicji do działek, a jeżeli chodzi o latanie to... z tzw. górki to i się rozpędzi całkiem nieźle i dość długo trzyma większą prędkość (tylko tak można uciec Spitfire'owi), ale w locie prostym to go prawie wszyscy doganiają i się lubi dobrze "rozgrzać" silnik. Mając prędkość powyżej 600 km/h słabo reaguje na ster wysokości więc szybkie nurkowanie prosto do ziemi na średniej/małej wysokości odpada. Zwrotność nie najgorsza, w zasadzie to daje radę pociągnąć w zakręcie za takim F4U / P-38 / F6F czy P-63 (tu już gorzej) ale dłuższe kręcenie odpada, a za takim Spitfire to można zapomnieć i nawet nie zaczynać. Niestety wznoszenie to już bardzo średnie i raczej w górę przed nikim nie można uciec. Powiedziałbym, że wszystko to, co napisałem na temat tego samolotu to taki BF 109 F/G/K robi to lepiej, bez dodatkowego uzbrojenia podskrzydłowego oczywiście, ale zawsze wolę mieć jedno centralne działko i dużą zwrotność niż więcej uzbrojenia i latać jak czołg.

A i jeszcze się trafił niezamierzony teamkill z winy sojusznika, który to praktycznie idealnie we mnie wleciał od lewego skrzydła pod kątem około 60 stopni względem mojego kierunku lotu, kiedy to ja byłem w linii prostej do przeciwnika i akurat strzelałem do niego. Gdybym wtedy nie wystrzelił to sojuszniczy (też włoski) samolot by mnie po prostu rozbił, a tak to ja go "wysadziłem" i przeleciałem przez ten wrak... jakoś, a potem ledwo doleciałem do lotniska z mocno uszkodzonym silnikiem mając wtedy 27 zestrzeleń ogólnie. Więc o mały włos przez "kolegę" rekordu by nie było.

P.S. Tak wiem chwalę się, ale jakby nie patrzeć, to nigdy nikogo nie widziałem aby miał na symulacji samolotowej K/D na poziomie choćby 20-0, sam mam dość często powyżej 20 zestrzeleń na takich bitwach (kiedyś ponad 40 japończykami), ale zawsze się gdzieś spadnie kilka razy. Gdzie mogę to używam amunicji "stealth" bez smugaczy i mogę śmiało stwierdzić, że po prostu dość dobrze, a może i bardzo dobrze opanowałem strzelanie z wyprzedzeniem i to czasami pod bardzo trudnym kątem, często nie widząc nawet samolotu przeciwnika przez martwe strefy jak chociażby silnik :D. Może ktoś to przeczyta, w każdym razie dziękuję za uwagę.

Edytowane przez czarek90
Poprawiłem screenshoty bo coś zniknęły wcześniej
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

YXVSVb7.jpgHmKCE2l.jpg

Podnosimy poprzeczkę lekko wyżej niż ostatnio, tym razem 40 zestrzeleń + 1 AI "HUNTER" (co jakiś czas przylatują dwa samoloty AI co polują na gracza) na EC4 (Enduring Confrontation 4). Lista graczy dużo mniejsza niż na EC3 i częściowo wypełniona samolotami AI, które to też potrafią wyciąć nieuważnego gracza dość szybko. Generalnie duża rotacja graczy w ciągu jednej gry, niejako moja zasługa w wielu przypadkach :dev:. Tym razem wszystko na jednej maszynie G.56, w odpowiednich rękach to istna bestia a w tych mniej odpowiednich też potrafi ugryźć, ale i zostać zagryzioną. Obyło się bez przykrych incydentów w postaci przypadkowego TK jak również znów miałem dużo szczęścia po tym, gdy zostałem trafiony i od razu pojawił się ogień w części ogonowej, ale tym razem mnie nie strawił i dałem radę powrócić na lotnisko w jednym większym kawałku :animatedwink:. Wśród tych wszystkich zestrzeleń było max 10 AI zastępujących graczy więc można spokojnie naliczyć 30 "żywych" samolotów.

Na koniec mała ciekawostka dla tych co zauważyli bądź nie, otóż według tych statystyk wykonałem 9 lądować przy 8 startach co jest chyba rzeczą niezwykłą i trudną do wyjaśnienia, przynajmniej ja nie wiem jak to możliwe. Oczywiście bitwę zaczynałem na lotnisku a nie z powietrza.

Edytowane przez czarek90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten czas na dole to może być czas ogólny bitwy bo one trwają właśnie 3 godziny maksymalnie, chyba że wcześniej jedna strona zniszczy wszystkie lotniska przeciwnika i wybije resztę graczy. Z drugiej strony bitwa faktycznie skończyła się o godzinie 3:03 według czasu screenshota z FRAPSa. Do tej pory nie zwracałem uwagi na ten czas na dole i następnym razem sprawdzę, która z teorii jest prawdziwa. W przypadku tego trybu gry (EC), to ten "Battle time" nie jest adekwatny do stanu faktycznego bo ogólnie to grałem ~2 godziny. A co do ilości graczy w godzinach 1:00 - 3:00 w nocy to bywa różnie, czasami jest dosłownie po 4-5 graczy przez całą bitwę, tym razem dość długo było ich nawet 10-11 i to wystarczy żeby było do czego strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi