Skocz do zawartości
Scyzor

Formularz rekrutacyjny - Scyzor

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations
[TAK] Posiadam mikrofon
[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC
[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki


Imię:
[Paweł]

Data urodzenia:
[28.06.1995r.]

Skąd się o nas dowiedziałeś:


Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:
[Chcę do was dołączyć, ponieważ szukam dobrej zabawy, podobają mi się klimaty symulacji wojskowych. ]

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:
[swoją przygodę z Armą rozpocząłem w 2012 roku, dokładnie w czerwcu. Bawiłem się jedynie w DayZ .]

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)
[Jestem członkiem RuroGrande, klan ten powstał opierając się na grze w Battlefield'a.]

Osoba polecająca:
[brak]

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )
[Moje hobby to oczywiście gry komputerowe, których jestem ogromnym miłośnikiem, prowadzę również kanał youtube związany z grami, uwielbiam muzykę rockową, moje ulubione zespoły to np. Breaking Benjamin, Muse, Limp Bizkit, Slipknot, Papa Roach i wiele, wiele innych.Mógłbym pisać o sobie bardzo długo, ale komu by się chciało to czytać, tak więc mogę jeszcze powiedzieć, iż mam nadzieję, że poznam tu fajnych ludzi. ]

Edytowane przez GieNkoV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...