Skocz do zawartości
Liderty

Formularz Rekrutacyjny - Liderty

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations i ArmA 3
[TAK] Posiadam mikrofon
[TAK] Zapoznałem się z regulaminami obowiązującymi w społeczności ACC
[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z zawartością działu "Ogłoszenia"


Planuję grać w:
[] ArmA 2: CO
[X] ArmA 2 i ArmA 3 (beta)
[] ArmA 3 (beta)
* ArmA 3 znajduje się obecnie w fazie beta, w związku z czym gra nie oferuje jeszcze pełnej funkcjonalności.


Imię:
[Mateusz]

Data urodzenia:
[Lipiec, 1992]

Skąd się o nas dowiedziałeś:
[strony poświęcone Armie, Youtube, Znajomi]

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:
[Poszukuje grupy ludzi z którą znów mógłbym pograć w Arme na najwyższym poziomie. - gdy rozpadła się grupa w której bylem poczełem szukąć nowej. Po długim rozmyślaniu która będzie najlepsza, wraz z wiadomością o waszym przejściu na Arme 3 wybrałem właśnie ACC.]

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:
[Długie lata grania we wszystkie części Army po kolei. Głównie Coopy. Jeżeli chodzi o Operation Flashpoint to jedynie zetknąłem się z Red River na steamowym koncie mojego znajomego ]

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)
[ GTSP,  KPD - Arma 3. Arma 2 - Grałem głównie jako "Samotny wilk" albo z niezorganizowanymi grupami. Oraz klanami o małym wydźwięku. Grałem jako klanowicz w wielu różnych grach. BF2, H&D2, AA2/AA3, CS, WiC.]

Osoba polecająca:
[Mariusz]

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )
[Nie będę oginalny mówiąc że od dziecka interesują mnie Militaria dlatego też czynnie uprawiam sportowy tryb życia, od czasu do czasu grąjc w ASG. Oprócz tego od dawna interesuje się grami koputerowymi, a więc jestem dość doświadczoną i rozeznaną w tym biznesie osobą. Dołączając do ACC oczekuje wielu godzin porządnego COOPu, a co za tym idzie, dobrej zabawy, bo w grach, w sumie o to własnie chodzi! ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...