Skocz do zawartości
puklerz

Formularz Rekrutacyjny - Puklerz

Rekomendowane odpowiedzi

[Planowany zakup po 10 Sierpnia (czas wypłaty)] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations i/lub ArmA 3
[TAK] Posiadam mikrofon
[TAK] Zapoznałem się z regulaminami obowiązującymi w społeczności ACC
[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z zawartością działu "Ogłoszenia"


Planuję grać w:
[X] ArmA 2: CO
[] ArmA 2 i ArmA 3 (beta)
[] ArmA 3 (beta)


Imię:
[bartosz]

Data urodzenia:
[29 Październik 1990r.]

Skąd się o nas dowiedziałeś:
[Przeglądając serwis Youtube w poszukiwaniu filmów z gry Arma2]

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
[Z racji tego że staram się stanąć w szeregach Policji, a wasza społeczność oferuje w dużej mierze odzwierciedlenie działań wojennych w grze, ta wiedza może okazać się bardzo przydatna. Każdą wiedzę którą zdobędę na temat tego typu działań wojskowych/policyjnych, także chcę udostępniać jeśli nie będzie łamała żadnych regulaminów]

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:
[brak, lecz tego typu gry nie są mi obce. Szybko się uczę.]

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)
[World of Warcraft - ToD: Theatre of Dreams http://TheatreOfDreams.pl -> Pełno prawny członek gildi oraz bankier "Rising Sun"]

Osoba polecająca:
[brak]

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )
[Może nie jestem wielkim fanem militariów, kotów i kurczaka w curry, a w moich okolicach nie bawię się w ASG (chociaż bardzo bym chciał), to interesuje się dobrą muzyką, którą sam staram się tworzyć, sportem (jestem byłym piłkarzem), oraz informatyką wraz z składaniem komputerów. Jestem w trakcie rekrutacji do Policji, o czym wcześniej napisałem. Moje oczekiwania polegają na szkoleniach i wymianie wiedzy, wraz z dobrą rozrywką podczas wspólnej gry. Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiem niezwłocznie.]

Pozdrawiam i liczę na akceptację mojego zgłoszenia.

Edytowane przez puklerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...