Skocz do zawartości
Smoku

Formularz rekrutacyjny - Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Paweł]

Data urodzenia:
[12 październik 1996 - 20:38]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO i ArmA 3 beta]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[byłem w grupie -STALKER LEGION- klan Call of Duty 4 cały czas istnieje i ma się dobrze.Tak mam pojęcie o tym ,że to kompletnie inna gra i nie kładzie się nacisku na współpracę drużynową ale na teamspeaku siedzieli weterani za czasów Coda UO gdzie współpraca jako tako była możliwa.Więc duży nacisk kładło się na kooperację z drużyna.Jeśli chodzi o inne gry komputerowe to członek grupy Trouble Makers w League of Legends gdzie sam stoję bardzo wysoko w rankingu  a dochodzi się tam tylko dzięki wzajemnej pomocy i rozumieniu się.]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Moje doświadczenie z serią Arma jest średnie.Lecz swojego grałem właśnie w OFP.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[bardzo lubię militaria i wszystko co jest z nimi związane.Więc interesuje mnie również jak wygląda uczestniczenie w jakieś akcji.I ten klimat ,którego nie da się opisać :)]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Jednostki specjalne]

Coś o mnie:
[No sam nie wiem co mam tu napisać.Ciężko jest pisać o sobie no ale co mam na imię Paweł interesuje się informatyką i militariami.Swojego czasu "bawiłem" się w ASG.I tak po krótce to chyba wszystko.Nie będe tutaj nikogo zanudzał swoimi przeżyciami.]

Osoba polecająca : Nie podano


Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...