Skocz do zawartości

Weź udział w ankiecie dotyczącej JointOP'a TvT - rekruci też mogą głosować.

>Ankieta<

Zaloguj się, aby obserwować  
Nextor

Grand Theft Auto V

Polecane posty

Jimmy    715

Silnik w GTA 5 jest taki sam jak w GTA 4, więc... wydali kupę sianą na grafikę, powiększenie świata i promocję. Jedynie MP może być ciekawy, jednak nowego świata też nie odkryli w TDU2 też podobnie było. Wydaję mi się, że tylko dzięki GTA: SA MP mają taki hype na GTA i pewną sprzedaż, może nawet pokrywającą budżet w 100%. Gorzej jak za to siano i z tą reklamą okaże się pobugowane to wtedy idę tylko po popcorn i przeglądam fora i portale gamingowe :D

Edytowano przez Jimmy

Nextor    26

Kupiłem GTA IV preorderem. Za takie multi jakie dostałem... nie powtórzę tego samego błędu.

czarek90    152

A ja chcę GTA V na PC, inna werjsa mnie nie interesuje, a i multiplayer w GTA nigdy mnie nie interesował więc i tak bym kupił i bez tego "ficzera", no ale...

• Upvote 4

towarzysz    1166

czwórka ogólnie była słaba za ten pseudo ruski klimat. Piątka jak dla mnie będzie rewelacyjna (bo za czarnymi gangsta też za bardzo nie tęsknie). 

• Upvote 2
  • Downvote 2

Maras    685

W GTA IV była jedna dobra rzecz... mianowicie samochody miały swoją wagę i nie prowadziło się ich jak wózków widłowych :D Oby w V nie zapomnieli o tym :) 

• Upvote 2

Czacha    118

ech każdy się jara, ale tak czy siak na pc będzie dobrze jeżeli wyjdzie w tym roku...

czwórka ogólnie była słaba za ten pseudo ruski klimat. Piątka jak dla mnie będzie rewelacyjna (bo za czarnymi gangsta też za bardzo nie tęsknie). 

Maras    685

Policja wreszcie robi robotę, prawnie jak w NFS: Most Wanted :P

Oby tak samo spektakularnie rozbijała się jeszcze o infrastrukturę drogową :D 

Razor    172

W przyszłym roku usługa GFWL zostaje wyłączona, więc GTA będzie wydane bez tego badziewia.

Edytowano przez Razor

R4KET    89

Krótkie to GTA... licząc same misje główne, bo pobocznych nie robiłem  ;)

9,5/10

10/10 tylko dla Vice City

Edytowano przez R4KET

R4KET    89

Nie. Auta mają twarde zawieszenie. Najlepiej mnie się jeździ SUVami, dobrze się kleją drogi. Bez tuningu zawieszenia jazda pojazdami sportowymi to koszmar. Tylni napęd, 200+ na liczniku, delikatny skręt w lewo/prawo i już robimy bączki. Z pojazdów bardzo fajnie się prowadzi ichniejszy Mini Cooper. Jazda ze złożonym czy rozłożonym dachem subtelnie zmienia sposób prowadzenia samochodu.

TIR to czołg. W sklepie on-line (w grze) można kupić sobie czołg za bagatela... 3,000,000$. Najdroższy obiekt do kupienia to pole golfowe za ciut więcej bo 150,000,000$

Nextor    26

O cholera. Już miałem nadzieję, że zaoszczędzę trochę kaski, bo styl jazdy będzie kijowy...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.