Skocz do zawartości
Bizon

A3 - Filmiki i screeny z naszych gier - kompilacja

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedyne co udało mi się wyedytować, bo YT zaprzestał możliwości edycji filmików powyżej 1h,

a nie mam jeszcze nowego programu którym mógłbym edytować nagrania z obs :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZHwIcgZ.jpg

zxtzNO1.jpg

0XjNRiS.png

GOJhEEA.jpg

1Q1rNUS.jpg

inZMP61.jpg

jwSjyJG.jpg

R9XwCZ7.jpg

BRw81Kq.jpg

ULepJvj.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetworzone, całe już na YT.

Sorry za ogromną ilość "yyyyyyyyyyyyyy" na starcie. Byłem trochę rozkojarzony na początku, w dalszej części jest trochę lepiej. Na przyszłych streamach będzie lepiej. Dzięki za rozgrywkę chłopaki!

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był pojazd z amunicją. :13:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow. Na profil ACC na Facebooku z tym. Świetny film promujący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JUR 
W sumie nie wiem czy to odpowiedni wątek na taki feedback, ale rzuciły mi się dwie rzeczy po poprawie których ten filmik zdecydowanie by zyskał na jakości. 

Po pierwsze jak już nagrywasz/robisz screeny to ustaw sobie w ACE podczas misji by nicki nad graczami wyskakiwały tylko po naciśnięciu klawisza dzięki czemu będziesz miał "czystsze ujęcia", bo strasznie się to rzuca w oczy ;) 

Po drugie wybrałeś dosyć dynamiczną nutę co pociągnęło za sobą takie, a nie inne ucinanie scen i tutaj wydaje mi się, że z początku jak i później nieco przesadziłeś z częstotliwością. Sam efekt mrugania (bo chyba o to chodziło) jest spoko, ale moim zdaniem mruganie wrzuciłbym do nieco wolniejszych scen, a tutaj po prostu dał szybko zmieniające się tak jak w 2:08 (i nieco dłuższe) ujęcia z nałożoną na siebie pierwszą i ostatnią klatką. 

Generalnie sama inicjatywa i robienie filmików w tym stylu jako opisy wrażenia moim zdaniem jest super i fajnie JUR, że podjąłeś jako pierwszy ten temat, bo mamy masę materiału, który nie jest obrobiony a idealnie nadaje się do tego typu montażu. 

Podsumowując fajna robota i liczę na więcej! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Maras Bardzo dziękuję za dokładny opis wad, nie sety jak byłem w połowie montażu i zobaczyłem jaka dynamika mi wyszła po akcji w budynku szkolnym, to chciałem to jak najszybciej wypuścić filmik, a skutki właśnie są takie, że efektów specjalnych nie jest dużo a z początkiem coś na szybciocha chciałem zrobić i tak powstały te nie miłe mrugnięcia ;D następnym razem będzie o wiele lepiej bo tu prawie w ogóle nie ma efektów specjalnych ;)
Co do ACE to nie będę wiedział za kim biegnę podczas misji ;) ale fakt że było by ładniej.
Jeszcze mam nagraną wczorajszą misje w której też wiele się działo i również niestety z nikami graczy.

Edytowane przez JUR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, JUR napisał:

Co do ACE to nie będę wiedział za kim biegnę podczas misji ;) ale fakt że było by ładniej.

Dlatego mówię byś ustawił na przycisk ,a nie wyłączył dzięki czemu ujęcia będą fajne, a jak się zamotasz to przytrzymujesz klawisz na chwilę i w tym czasie widzisz wszystkie nicki graczy po czym one znowu znikają same i cieszysz się fajnymi scenkami ;) 

P.S. Ja gram tak cały czas i też czasem muszę sprawdzić koło kogo biegnę, ale to ustawienie daje super kompromis między grywalnością a potrzebą robienia fajnych zdjęć :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta radość Yankyeego ;)

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...