Skocz do zawartości

Weź udział w ankiecie dotyczącej JointOP'a TvT - rekruci też mogą głosować.

>Ankieta<

Slova

Wojsko Polskie

Polecane posty

Dagon    393

A co tam w zajezdni słychać ?

towarzysz    1166
13 godzin temu, Alienzo napisał:

Słyszeli. Nie oba. Problem był inny ale o tym nie mogę mówić/pisać. Tak niestety bywa przy skokach.

To był bardzo dobry żołnierz, miałem przyjemność znać i służyć razem z nim w Afganie.

Zawinił wg. ciebie człowiek czy sprzęt? Nie jest to coś co się często zdarza, na szczęście.

Jimmy    715

I lepiej dla nich, żeby bili tanki po lasach i miastach niż walczyli z WS FR. Ja tam się zgadzam, taki powinien być zamysł, małe grupki, które "męczą" przeciwnika. 

Duku    535

"Kukuł" jak się pokaże w Lublińcu, to znowu usłyszy sporo gorzkich słów pod swoim adresem. Ostatnio na święcie jednostki, to minę miał mocno nietęgą. Jedyna co OT będzie mogła bić skutecznie po lasach, to swoje fallusy. Na razie brak sensownych  zadań dla WOT, a wszystkie pomysły panów z "wierchuszki" prowadzą do tego:

Edytowano przez Duku
  • Upvote 4

Jimmy    715

"Publikujemy film promocyjny o fińskiej Obronie Terytorialnej, w SZ RP również powstaje ona na bazie doświadczeń fińskich.#OTak

Slova    227

Niedaleko mnie remontują starą jednostkę, bo chcą tam posadzić WOTowców (rozumiem, że będą grali w WOTa), myślę, że takie akcje jak na powyższym filmie będą na porządku dziennym.

Duku    535

Niezwykłe umiejętności WOTowców pozwalają im używać nawet celowników optycznych z założoną osłona obiektywu.

S!

• Upvote 8

Duku    535

http://www.milmag.pl/news/view?news_id=121

Oprócz nowego rodzaju sił zbrojnych zostały już przekazane do prób do Oddziałów Specjalnych Żandarmerii Wojskowej (OSŻW), jak też trzech z 5 jednostek Wojsk Specjalnych. W ręce komandosów trafiły MSBS-5,56K w odmianie podstawowej z 406-mm lufą, jak też z zestawem do konwersji do wersji skróconej (subkarabinkowej z 254-mm lufą). Co więcej, już wkrótce planowane jest testowanie MSBS-5,56K w polskich kontyngentach wojskowych poza granicami kraju.

No to już oficjalnie wiadomo. S!

Rutek    749

To tak jakby ktoś chciał robić misje OT, to już wiecie jakie EQ dawać :D

Jimmy    715

2 Rubiny na drużynę :D Ile to jest w WL ? 1 na pluton ? Kompanię ? Czy każdy słyszał, ale nikt nie widział ? 

Po drugie:

18738683_636181309907759_584249670949258

To zdjęcie 15 BZ z Giżycka mówi wszystko - kamizelki z Tajwana czy innego specshopu.... ale jest Rubin :D

Tes    464

kamizelki z Tajwana to ty szanuj. Działa? no nie działa bo płyt nie sprzedają, niech będzie. Ale ładownice ma, zawsze coś.

• Upvote 1

Black    31

Szczecin wita.

Puszeczka na śniadanie i puszeczka na kolacje.

Co polecacie zjeść pierwsze? :D

DSC_0172.JPG

Duku    535

Black a gdzie pancer-wafle ? Bez tego to marnie smakuje.

6 godzin temu, Black napisał:

@Tantal kapral kaprala nie zbeszta :P

Zawsze może się napatoczyć jakiś stary, wredny z zaszeregowaniem U10 i znajdzie Ci jakieś "twórcze" zajęcie. ;)

S!

• Upvote 1

Alienzo    795

Ty młoda kito! Światło słoneczne jeszcze napierdala a ty na wozie bez uziemienia leżysz?! Buty nie wypastowane... wóz nie pościelony a ten już się wyjebał jak rumunka na deszczu! Na śniadanie regulamin a na kolacje regulamin musztry a nie już szwajcar myśli tylko o jednym. Kiche zapchać i na wóz morfeusza za szyje wyj...ć! Do roboty k...a w pole na chleb zapracować! ...

Pierdu, pierdu i jeszcze pate epitów. Spokojności bo u mnie byś tak nie poleżał a to jaką konserwe zjeść byłoby twoim ostatnim problemem :P

• Upvote 5

Black    31

@Duku wafle juz dla siebie kuchnia zabrała chyba w zupie były. Mi dali masło do konserw :D

Oj Alienzo Alienzo stare dobre czasy mi się przypomniały, łezka w oku zakreciła, tak jak ty to nikt nie umie w człowieku emocji wyzwolić :)

A tak na serio wolałbym pozapierdzielać u ciebie niż dziś kolejny cały dzień pilnować wozu bo nie wiedzą co z tobą zrobić :/

Edytowano przez Black

Duku    535

No proszę, młodzi się obijają a ja stary muszę zapieprzać. Nie ma sprawiedliwości dla starych, steranych żołnierzy ;)

PS. @Black to tłumacz, ze potrzebujesz ich jako dodatkowy środek bojowy bliskiego zasięgu. Rzucasz w przeciwnika i jak dobrze trafisz to padnie, po wszystkim obmywasz opakowanie z krwi i spokojnie możesz schrupać zawartość.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.