Skocz do zawartości
Luber

Formularz rekrutacyjny - Luberss

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Rafał]

Data urodzenia:
[11 maj 1983 - 08:20]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Do tej pory nie miałem styczności z symulacjami pola walki w grach komputerowych rozgrywanymi online. Najwięcej czasu spędziłem latając online w sieci Vatsim prowadząc samoloty wielosilnikowe z pośrednictwem Flight Simulatora 2004.]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Pierwsza przygoda z symulacją pola bitwy miała miejsce tuż po ukazaniu się pierwszej części Operation Flashpoint. Od tamtego czasu seria OPFL praktycznie cały czas mi towarzyszy, prowadzenie rozgrwki w trybie off-line, tworzenie misji nie jest mi obce. Na chwilę obecną posiadam wszytkie oficjalne dodatki do OPFL i regularnie pogrywam (również wersję Arma2)]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Decyzja była bardzo prosta:) W końcu powstała społeczność w której można podzielić się swoimi pasjami z innymi ludzimi jak również prowadzić rozgrywkę z zachowaniem jak najwyższego poziomu realizmu rozgrywki.]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe]

Coś o mnie:
[Jestem energiczną osobą otwartą na nowe znajomość. Moją pasją jest wojsko i wszystko z nim związane począwszy od spełeczności wojskowej poprzez sprzęt jaki jest wykorzystywany w naszej armii, technikę wojskową. Mam ogromny szacunek dla munduru. Obecnie nie mogę pełnić czynnej służby wojskowej ale myślę że uda mi się po części uzyskać klimat za pośrednictwem Arma Corp Corps.]

Osoba polecająca : Nie podano

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...