Skocz do zawartości
AdinS

Komputer Opinie/Porady

Rekomendowane odpowiedzi

No to czacha, zapraszam na ts i kanal Alpah ;) A na jakiej matrycy Ci zależy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam używam, już od jakichś dwóch lat, na chwilę obecną bez żadnych problemów, nawet pomimo wielokrotnego transportu w aucie osobowym. Najfajniesze jest to, że możesz sobie dostroić paletę barw do gry w którą aktualnie pykasz plus możesz dostroić kąt monitora i wysokość, więc ergonomicznie super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozważę tego Asusa, ale poczekam na więcej propozycji. Jeżeli chodzi o matrycę prawdopodobnie będę szukał czegoś w IPS i 4k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź w ultrawide. Acer x34A albo P, Asus pg348q, Dell aw3418dw. Osobiście mam Acera. Do 16:9 nie wrócę już raczej. Tylko to już 4 koła.

Edytowane przez Bober

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie czeka wymiana monitora w kompie. Szukam jakiegoś monitora lub telewizora 32" i rozdzielczość WQHD, cena do 2500 pln.

S!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaję mi się że więcej niż 27 cali to za dużo trochę. Poza tym chcę aby monitor świetnie sprawdzał się w fpsach, a taki przy większych wymiarach będzie horrendalnie wysoki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Czacha

Przy tej karcie graficznej i budżecie to grzechem by było nie było by pójść w 1440p, 120Hz, G-Sync i ultrawide -> https://www.morele.net/komputery/monitory-i-akcesoria/monitory-komputerowe-523/,,,,,,,p,0,,,,28249O976414,31361O1087832,30331O99:/1/ - tutaj odfiltrowane modele.

Przy ultrawide 35 cali na wysokość odpowiada monitorowi 24 cale 16:9, więc rozmiarów bym się nie obawiał.

Z powyższych najlepiej się sprzedający -> https://www.morele.net/monitor-aoc-ag352ucg6-4567527/ 3,4k PLN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż przekonaliście mnie do tego ultrawide. Poważnie rozmyślam nad Alienware. Acer jednak zbyt drogo trochę kosztuję, a reszta monitorów m. in. AOC ma mało pozytywnych opinii. Poczekam jeszcze na inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wskazywałem AOC, bo był najbliżej budżetu który podawałeś, ale jeśli możesz trochę powiększyć budżet to na pewno też będziesz zadowolony. Sam za jakiś czas będę musiał wymienić monitor i właśnie coś z tej grupy, będę próbował zdobyć:P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt, ale wolę się nie męczyć z reklamacjami I dołożyć coś więcej. No i podałem przedział cenowy dla monitorów 27 calowych a wiadomo im większy tym droższy więc widełki automatycznie się powiększyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy zainteresuje, ale jest aktualnie promocja - ultrawide za 1300zł z kodem BlackTue

https://www.morele.net/monitor-lg-34um69g-b-1329100/

co o tym sądzicie? (sam się nad tym zastanawiam)

75Hz trochę słabo... długo siedzę przed monitorami, oba działają na 144Hz i oczy mniej bolą, ale staruszka 22" 1680x1050 bym już na coś powoli wymienił...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Doman

Szczerze bardzo chciałbym gdzieś zobaczyć obok siebie dwa monitory 2560 x 1080 i 3440 x 1440 przy tych rozmiarach w okolicy 35 cali, niestety jak chodzę po sklepach to ciężko o cokolwiek ultrawide, a o porównaniu to wogóle można zapomnieć.

Ja sam teraz żyję na 60Hz w FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi