Skocz do zawartości
GieNkoV

15. rocznica założenia Bohemia Interactive

Rekomendowane odpowiedzi

bi_ann_logo_4.png

 

Dzisiaj Bohemia Interactive świętuje swoją 15 rocznice założenia. Przez te 15 lat BIS wydał ponad 15 gier i rozszerzeń do nich. Poczynając od debiutanckiego tytułu - ArmA: Cold War Assault (oryginalny tytuł: Operation Flashpoint: Cold War Crisis) w 2001 roku, poprzez kolejne części serii ArmA otrzymaliśmy serię, dzięki której dziś prowadzimy wspólnie rozgrywki COOP oraz TVT i czerpiemy z tego samą przyjemność. Drugiego takiego tytułu ze świeczką szukać ;).

Z tej też okazji Bohemia ogłosiła rzeczy następujące:

  • Od 15 do 18 maja na Steam będzie trwać darmowy weekend ArmA 3. Gra będzie dostępna dla każdego użytkownika Steam, dostaniemy pełny tytuł bez ostatnich dwóch części kampanii. Po zakończeniu ArmA 3 będzie na przecenie -40% dla zainteresowanych
  • DayZ oraz Take On Mars będą na przecenie -15%,
  • Przeceny do -80% na wszystkie gry z katalogu BIS 
  • ArmA: Cold War Assault będzie dostępna do końca tego tygodnia za darmo, nic tylko dodać do swojej biblioteki gier
  • Posiadacze gry ArmA 2 + OA oraz wszystkie dodatki w wersji non-steam mogą zarejestrować swój klucz na Steam, aby stać się posiadaczem wersji elektronicznej gry

BIS wydał również nową broszurę, polecam lekturę! Na koniec Bohemia przygotowała filmik z okazji 15. rocznicy, przedstawiający historię ich gier:

  • Upvote 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dodać BAF do Steam'a? Mam wersję kupioną w BIS Storze i przy instalacji sprawdza tylko, czy CD-Key jest w rejestrze, nie wołając o podanie własnego. Ergo nie mam klucza, którym mógłbym zarejestrować BAF na Steamie.

 

EDIT: NWM już sobie poradziłem. Dla osób, które mają ten sam problem: trzeba się zalogować na BIS Storze i w zakładce "My games" będzie klucz.

EDIT 2: Przyznam, że się podnieciłem tymi promocjami i w ogóle - instaluję ;-)

Edytowane przez Kitke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...