Skocz do zawartości
Kiero

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

ScarabRover_small.png

Jeśli ktoś pamięta jeszcze te czasy lotów między gwiazdami... Elite 2: Frontier jedna z lepszych gier w jaką grałem!

Teraz doczekaliśmy się w końcu ELITE: DANGEROUS czyli kontynuacja tej serii.

Oczywiście wersja beta z prepaidem... i to moim zdaniem trochę zbyt dużym bo podstawowa wersja 35 funtów... no ale dla fanów gatunku:

http://elite.frontier.co.uk/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

£35? Toć to w Star Citizena można za to zainwestować![/size]

Tylko na SC jeszcze trochę poczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa gra z gatunku Space-simów, w sumie nieograniczone możliwości, możemy np. zostać piratem, handlarzem, najemnikiem albo po prostu przewozić pasażerów. Wspomnę że gra jest mmo i już teraz prezentuję się rewelacyjnie, chciałem zagrać w betę ale niestety cena 600zł jednak odstrasza. Ktoś się nią interesuje? A może ktoś gra w bete? :D

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13676 - Artykuł na Gry Online.

- Trailer z E3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupił to ktoś? Bo coraz bardziej kusi mnie ten tytuł... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupił to ktoś? Bo coraz bardziej kusi mnie ten tytuł... :unsure:

Ja zanabylem, drogo ale odstrasza to hejterow;) śliniłem sie na ten tytuł od dawna. Postanowilem, że po po wydaniu wersji Beta 3 kupię i takoż się stało.

Na pytanie czy warto cieżko jest odpowiedziec bo dla jednych 60 ojro to cena za gre nie do zaakceptowania, a dla innych nie ma znacznia w ogóle.

Natomiast czy jestem zadowolony z obecnego stanu gry? Tak.

Gra jest niesamowice rozbudowana, grafika i dziwięk bardzo ładne, ma sie uczucie, że te odległości są faktycznie kosmiczne. Źle zaplanowana trasa może skończyc się brakiem paliwa zalediwe kilka lat świetlnych od stacji.

Najbardziej zaskoczyło mnie domyślne ustawienie profilu do x52, przemyslane intuicyjne, nic nie musialem samemu ustawiać, Jedynie yaw na pedałach nie da sie przypisac albo ja nie umiem:/

Co do SC mam 300i którym latam już od wakacji sama idea modelu lotu i statków bardziej mi sie podobaja od tych z ED, ale obecne storowanie kontrolem innym niż klawikord i myszka jast nie do zaakceptowania nie ważne jak wilkim jest sie fanem SC, brak headtracka tez jest malo komfortowe. Latanie w klaustrofobicznym arena comanderze póki co juz mi sie znudziło.

Podsumowując moim zdaniem nie da sie porównać tych dwoch gier bo jedna ma być, a druga już jest i jest naprawde dobra. Ci co nie chcą czekać rok czy dwa na SC, a mają parcie na kosmicznego sima powinni sprobowac ED. Osobiście wspieram obydwa projekty.

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było odzewu na mojego posta więc zapomniałem się pochwalić... Ja już dawno latam sobie cobra ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś ma przyjść mi klucz do gry :D miałem małe problemy z zakupem...

VoiceAttack już przygotowany do rozgrywki Thrustmaster Hotas też czeka na zamówienie :D

@Bizon

Co do modelu loty to wyłącz asystę lotu to zobaczysz dopiero dobry moduł lotu :D + statki SC nie są projektowane pod względem wchodzenia w atmosferę planet więc mają o wiele większą swobodę projektowania... 300i może jeszcze wytrzyma wchodzenie w atmosferę ale Hornet by pięknie pufffnoł :D

ED na dzień premiery który ma być zapowiedziana w tym tygodniu ma mieć 25 statków co nie jest złym wynikiem :) A Imperail Clipper i Federal DropShip dodane w Beta 3 są naprawdę ładne a olbrzymia Anakonda może transportować ze sobą Eagla albo Cobrę :D
1000px-Imperial_Clipper_docked.jpg

1000px-B0vgXM8CcAAQSO3.jpg

+ to :

Edytowane przez Aki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko i na temat. Koniec bety 22.11.14

Edit// podajcie swoje nick Cmdr w grze

Mój: Cmdr Furiousman

Po powrocie z pracy utworze w grze grupę ACC do której będziecie mogli dołączyć

Edytowane przez Furious

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja narazie mam jakas generyczna nazwe, zmienie po powrocie do domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko i na temat. Koniec bety 22.11.14 Edit// podajcie swoje nick Cmdr w grze Mój: Cmdr Furiousman Po powrocie z pracy utworze w grze grupę ACC do której będziecie mogli dołączyć

Koniec możliwości zakupu bety po dokładnie 24.11 nie bedzie można kupić Bety ale posiadacze bety nadal będą mogli grać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety grupy mają nazwę taką samą jak nick i nie da się tego zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Eranin można spotkać statek klasy Capital:

Federal Dreadnoght chorniony przez myśliwce E.F.B oraz 2 Fightery (klasa Frigate ) + tona małej obstawy :D

http://imgur.com/gallery/CzPim/new

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pieknie, ja wczoraj mialem caly czas buga na landing padzie i nie moglem wystartowac po wybraniu opcji lancz :( przec toz stracilem dosc duzo CR bo odrodzilem sie w teksturze. Uroki bety ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten filmik od 13:44! nice po prostu nice :D

Edytowane przez Aki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Eranin można spotkać statek klasy Capital:

Federal Dreadnoght chorniony przez myśliwce E.F.B oraz 2 Fightery (klasa Frigate ) + tona małej obstawy :D

http://imgur.com/gallery/CzPim/new

Widziałem przedwczoraj ten konwój. Robi wrażenie że aż bałem się blisko polecieć.

Świetne jest to że nie jesteśmy już tacy bezpieczni lecąc w SC. Co chwile ktoś chce mnie wytrącić ale puki co jeszcze nikomu z agresorów się to nie udało.

Ps. Widział ktoś gdzie można teraz cobre kupić? W starych miejscówkach nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamierzam kupić... a jak kupie pewnie będę Handlarzem/Szmuglerem o ile Szmuglowanie jest opcją... a od walki będę spierdalał jak Han solo przed Imperialistami xD

No chyba że będą przyjaciele w potrzebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szmuglowanie to brzmi ambitnie. Tez sie raczej na cos takiego nastawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi