Skocz do zawartości
Kiero

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Beta, proceduralnie generowana planeta typu ziemskiego poniżej . Czekam na gazowe lub morskie giganty z osiedlami w stylu Kamino czy Miasto w Chmurach ;)

To wideo to cross Elite z Space Engine, fake. Nie bez powodu gość wyłączył komentarze i oceny filmu. I stanął mu zegarek :P

Edytowane przez GieNkoV
Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem tylko się zapytać osób, które na początku były fanatykami E:D: Czy dalej uważacie, że warto było kupić i będziecie grać przez parę lat? Gra przecież będzie rozwijana i nigdy się nie znudzi, cały czas będą dodawane nowe rzeczy, pierdyliard gwiazd do zwiedzenia.

Jestem ciekaw po prostu opinii, bo spora część z Was takie rzeczy mówiła.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mimo ze ostatnio nie gram to uważam zakup za udany. Z chęcią bym polatał ale ostatnimi czasy mało czasu mam na granie a Elite po prostu za dużo czasu zjada jak człowiek chce cokolwiek zrobić. Gdyby nie to to bym pewnie siedział i latał :).

Tyle że do tej gry trzeba podchodzić jak do symulatora, jeżeli z samego latania i eksploracji/walki nie masz funu to w sumie reszta cie nie przekona. Mimo że ostatnio sporo dodali różnych rzeczy naokoło to dalej core gry się nie zmienił.

Odnośnik do odpowiedzi

Jako nie ten zagorzały fanatyk, tylko ktoś kto bardziej liczył na szybszy rozwój gry i faktyczne dodawanie elementów wzbogacających rozgrywkę  - na tą chwilę jest nudno i wrócę do gry dopiero gdy coś ruszy do przodu.

A przyznaj, że w dzieciństwie lubiłeś kijem grzebać w mrowiskach!? :agent:

• Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jest nudnawe i dlatego nie wytrzymuje z tą gierką za długo, gram tak powiem od czasu do czasu (i jest nawet spoko). Najbardziej nie lubię gdy gra zmusza mnie do robienia czegoś czego nie chce np. eksploracja.

• Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem tylko się zapytać osób, które na początku były fanatykami E:D: Czy dalej uważacie, że warto było kupić i będziecie grać przez parę lat? Gra przecież będzie rozwijana i nigdy się nie znudzi, cały czas będą dodawane nowe rzeczy, pierdyliard gwiazd do zwiedzenia.

Jestem ciekaw po prostu opinii, bo spora część z Was takie rzeczy mówiła.

...wiesz, dla każdego co innego a o gustach sie nie dyskutuje ;) Więc jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie jest to gra, do której często wracam, ale o co chodzi - kilka przykładów:

- wiesiek 3 gierka suuuuper pomidor, podobała mi się pod każdym względem, świetna treść, chyba najlepsza grafa i fabuła do tej pory, ale skończyłem i nie chce mi się już wracać

- inkwizycja - grafa z du*y ale niessamowita fabuła, podobnie jak wyżej, było mineło

- civ6, Master of Orion, Mirrors Edge, itd itp to wszystko fajne gierki, ale jak się skończyło to nara

ED jest inne ;) Często się zmienia, poczytałem teraz znowu, że coś majstrują przy grindzie modułów i samym tuningu statków , zaraz będą nowe dodatki. Generalnie często wracam, nie jest to gra, która się da skończyć, w każdym razie dla mnie. Problem tylko w tym, że nie znam wielu ludzi nastawionych na rozgrywkę stricte pvp a więc defacto nie ma dla mnie takiej wciągalności jaka mogłaby być, mimo wszystko często sobie wracam i coś tam pociułam.

O ile nie zanudziłem to odpowiedź chyba była wyczerpująca

A więc TAK - nie znudziła się jeszcze.

Nie mylić z pytaniem czy ktoś w to gra nonstop - bo to już trzeba by być wariatem jakimś, jedno nie ma nic wspólnego z drugim :)

Odnośnik do odpowiedzi

Elite Dangerous jest jak ciasto drożdzowe. Ktoś postanowił że będzie wielkie i dał dużo drożdży ale zapomniał dodać rodzynek i wyszedł taki tam chleb bez smaku.  

Ja to mam wrażenie, że właśnie dali rodzynki i ciężko zjeść ciasto bez wcześniejszego wydłubywania :D

Jeśli chodzi o mnie to byłem napalony na tę grę mocno, ale pogranie w nią chwilę dzięki uprzejmości {m=Buck]a sprowadziło mnie na ziemię. Było bardzo fajnie, ale później w zasadzie szybko się znudziło i nie było co robić. Grałem tylko w podstawkę, ale część osób, które się wypowiedziały pewnie to wie :D

Edytowane przez Zniwiarz
Odnośnik do odpowiedzi

Ja to mam wrażenie, że właśnie dali rodzynki i ciężko zjeść ciasto bez wcześniejszego wydłubywania :D

Jeśli chodzi o mnie to byłem napalony na tę grę mocno, ale pogranie w nią chwilę dzięki uprzejmości {m=Buck]a sprowadziło mnie na ziemię. Było bardzo fajnie, ale później w zasadzie szybko się znudziło i nie było co robić. Grałem tylko w podstawkę, ale część osób, które się wypowiedziały pewnie to wie :D

Ta gra jest jak azjatyckie MMO. Pierwsze 200 godzin jest zabawa, a potem tylko grind.

Odnośnik do odpowiedzi

Za niecały miesiąc rozpocznie się Beta 2.3 a wraz z nią testy Commander Creator-a oraz Multi Crew. Dostęp do bety kosztuje ~20zł (dostępny w późniejszym terminie).

Ktoś chętny polatać w Federalnej Korwecie razem :D ?

30c9mww.jpg

Wysłane z mojego Moto G 2014 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam jak kiedyś (pod koniec listopada 2015) zakupiłem tę grę w jakiejś promocji, zainstalowałem ją, odpaliłem do głównego menu i trochę popatrzyłem w opcje sterowania itp. Po paru miesiącach od tego "wydarzenia" użyłem magicznej opcji w steam "odinstaluj", chyba mnie ta gra nie przekonała do siebie :bleh:.

Odnośnik do odpowiedzi

Elite mimo fajnych założeń i ciekawego pomysłu jest po prostu nudny. Cała (poniekąd dobra) fabuła znajduje się w dzienniku. Misje nie ważne czy fabularne czy zwykłe wyglądają tak samo, doleć tu i zniszcz, leć tam i nie daj się zniszczyć-niszcząc przeciwnika. Nawet eksploracja jest strasznie nuda, mimo tego że możemy latać po całej galaktyce i od jakiegoś czasu lądować na planetach. Na początku chwilowe łał a po paru godzinach, nuudaaaa :)

Odnośnik do odpowiedzi

Wyprawa Eksploracyjna ACC

Dzień 1

Nebula LBN (Yankeee, Trawa, Coren)

iKZPWbX.jpg

o2IfwPf.jpg

fJN1pQe.jpg

pmTJLhk.jpg

xSIzPDL.jpg

Kosmiczne dziwota (kryształy)

KAaErK4.jpg

L4QM3xc.jpg