Skocz do zawartości
Kiero

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Alienzo napisał:

Uważajcie na obcych :P Nie bierzcie Aliena na pokład! 

Mamy skrzydła myśliwców i co niektórzy inne bronie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co generalnie chodzi w tej grze? Jakieś opisy w necie to dla mnie bełkot z którego nic nie rozumiem oprócz słowa "eksplorejszyn" wciskane w co drugie zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra o eksploracji kosmosu Cender :D Można też strzelać i kopać węgiel w asteroidach :) Za dodatkowe money pojeździsz łazikiem po planecie :)

Gierka nudna jak flaki z olejem ale wracam co jakiś czas dać szanse. To moje 3 podejście po 2 latach i na razoe jest OK :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Cender

Jest kosmos:

-w kosmosie są systemy takie jak na przykład nasz słonce i kilka planet... czasem więcej gwiazd, czasem więcej planet

-generalnie dużo jest odwzorowane na podstawie wiedzy o wszechswiecie z momentu wyjscia gry, a tam gdzie za mało wiedziano co jest, zostało to po prostu wygenerowane

-w systemach masz różne stacje(orbitalne i na planetach) między którymy latasz, żeby wykonać misje, kupic/sprzedac materiały, sprzedać to co wykopałeś z pasa asteroid itp.

-na dużej ilości planet możesz wylądować(niestety jeszcze nie na takich, które mają atmosfere jak ziemia) w wiekszości to troche takie widoki jakie znasz z filmików sond na marsie, no i jeździsz po takiej planecie i szukasz różnych materiałów do ulepszania statków itp

-bedąc w systemie możesz go przeskanować w poszukiwaniu sygnałów(konwoje, zniszczone statki, wojny, obcy) jak znajdziesz sygnał to możesz polecieć, coś zebrać albo z kimś powalczyć

-masz jakąś antyczną rase z super technologiami, która wyginęła, ale zostały po nich jakieś ruiny, więc możesz coś odzyskać i ulepszyć statek

-masz bazy obcych, które w specjalny sposób możesz otworzyć, jak wejdziesz do środka i przywieziesz zdobyte wczesniej itemy to w nagrode dostaniesz sygnał - na reddicie probują odczytać co ten sygnał oznacza

-od czasu do czasu zaatakują Cie piraci albo obcy

-no i możesz polecieć do nieznanych systemów, odkrywać nowe gwiazdy/planety, tworzyć mapy planet, wtedy Twoj nick zostaje na zawsze przypisane do tej planety i widoczny w informacjach o niej

Mniej więcej coś w tym stylu.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dupa Aspa

Ruf1PYy.jpg

Thargoidzi atakują megaship'a

H6SRfQL.jpg

Thargoidzka "opuszczona" baza

AjVUVtX.jpg

Thargoidzka "opuszczona" baza (SPOILER)

Spoiler

lKSPyyO.jpg

Yd4Nftr.jpg

Ogromny port na planecie

jXTF18E.jpg

Trawa i Czarek w Dav's Hope

JzXlJKN.jpg

Trawa i Czarek ograbiają bazę

7bvuF1a.jpg

Ewakuacja cywili z płonącej stacji

9dPhrcx.jpg

W poszukiwaniu wulkanów

u2H3EFd.jpg

7JMEJjB.jpg

Myśliwiec Guardianów

c5amWBf.jpg

Baza "Inżyniera" z widokiem na gwiazdę neutronową

ii1Yr2e.jpg

Edytowane przez trawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja w tego Elite to sporadycznie grywam i mi się nudzi. Ale co ja tutaj przeczytałem... Jaki to trzeba mieć zawzięty łeb i wygodny fotel :D

https://www.rockpapershotgun.com/2019/02/18/elite-dangerous-rescue-mission-commander-deluvian/#more-648819

Cytat

Because of the way Elite Dangerous ships work, you can’t “jump” out to this distant place like you would normally travel between stars. You have to travel in a slower manner, called supercruise. This takes time, and it means that the commander had spent about 600 hours of real-time reaching this place. With enough fuel, he would have been able to jump straight back. But now, he wasn’t able to get back at all. He also had not beaten the record set by his rival, commander Kenneth McGrew. A pilot who has travelled 65,804 lightyears from our dinky little sun.

Edytowane przez Alienzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem misje ratunkową, jak na grę była bardzo emocjonalna...

Co do ciebie @Alienzo jesteś przykładem jak nie grać w Elita xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym ostatnim podejściem to nie jest tsk że mi się znudził tylko czasu nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi