Skocz do zawartości
kooka21

Formularz rekrutacyjny - konrad93

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Konrad]

Data urodzenia:
[13 sierpień 1995 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[nie byłem do tej pory w żadnej grupie]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[symultory lotów latam o dziecka grałem też operation flashpoint i czasem gram :) z symulacją pola bitywy mam dosyć duże doswiadczenie ponieważ kilka razy w miesiącu mam zaszczyt używać wojskowych symultorów :) jeżeli chodzi o latanie mam do tego cały niezbędny sprzęt wiec jestem wstanie precyzyjnie wykonywać manewry :) wyćwiczone mam także loty z uszkodzeniem lub bez tylnego wirnika no nie coż się będę chwailił no przetestujecie mnie to ocenicie moje możliwości

jako piechota też się sprawdzam bo posiadam wiedzę relana terortczny jaki praktyczną którą na byłem na szkoleniach które organizowała rużyna strzlecka z mojego miasta :)]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ posiadam teraz dużo wolnego czasu i podoba mi się was system gry :) chciał bym być jednym z członków tej elitarnej grupy :)]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe]

Coś o mnie:
[jestem spoko gościem który interesuję sie militariami jaki po części historia , jestem ambinty i pewny siebię nie ma dla mnie zadania którego nie wykonam w krótkim czasie no chyba że zamienienie wody w winno bo na to potrzebuje troche wiecej czasu , jestem człowiekiem który preferuje tylko styl militarny no ale wiadomo czasem trzeba wyjść normalnie choć rzadko mi sie zdarza :) jestem osobą z którą jest się bardzo łatwo dogadać a także jestem osobą towarzyską i śmiała :) a i nie lubie ludzi którzy sie wywyższają ...]

Osoba polecająca : Nie podano

Edytowane przez Dagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...