Skocz do zawartości
Warp

Formularz rekrutacyjny - Warpz0r

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Dominik]

Data urodzenia:
[27 lipiec 1999 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 3]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Nigdy nie byłem w żadnej grupie, lecz godziny które spędziłem na oglądaniu rozgrywki są niepoliczalne.  :ph34r:]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Doświadczenie takie sobie. Mam przegrane te kampanie w Armie 2, (w 3 nie) oraz dużo godzin w Dayz, które też należało by dodać bo to bardzo taktyczna gra. Do tego tysiące godzin w gry które w ogóle nie są podobne do Army, mówie o Call of Duty, Battlefield, Counter-strike itp.]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Ogólnie chciałem napisać takie podanie rok wcześniej, jak miałem 14 lat, lecz wtedy to było pewne że nie zostanę dodany, lecz dzisiaj się zmotywowałem żeby to napisać. Podoba mi się Arma, oraz stwierdziłem że dołączenie do takiej grupy to było by coś świetnego, gdyż do tej pory tylko oglądałem filmiki.]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Jednostki specjalne]

Coś o mnie:
[Tak, 15 lat, (rocznikowo 16) jedyny podpunkt w regulaminie który nie spełniam, lecz na pewno jak możliwy taki mały "wyjątek".

Od małego interesowałem się wojskiem (jak każdy... -.-), oraz stwierdziłem że takie coś to by było super doświadczenie, nauczyłbym się czegoś nowego, oraz oczywiście bawiłbym się jak nigdy! :D]

Osoba polecająca : czerno.pl

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...