Skocz do zawartości

Weź udział w ankiecie dotyczącej JointOP'a TvT - rekruci też mogą głosować.

>Ankieta<

Zaloguj się, aby obserwować  
Coren

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

Polecane posty

Sone    675

https://forum.il2sturmovik.com/topic/28483-big-sale-april-5th-2017-till-april-15th-2017-66off/#entry457796

Spoiler

v2.009

And now we prepare the biggest update so far, this year. In addition to DirectX 11 support added in December last year - Virtual Reality support that will be released next week. This is a huge step forward in making our sim future proof and supporting cutting edge tech for years to come. We faced some difficulties in implementing VR since it's a new ground for aircraft sims, but we like how it turned out. It's not ideal - the resolution of VR HMDs is somewhat limited in this generation and gunner positions have some quirks. It is very different than playing on a flat screen, but this as close as you can get to actually being in a WWII warbird cockpit while sitting in your very own home.

And not only VR fans will like the 2.009 update - we made significant improvements to our graphics and GUI subsystems. For example, the trees 'popping' effect when you fly close to them is nearly gone now so it won't detract from immersion. New graphics options were added like post-sharpening visual filter that has almost no impact on the performance and a dynamic resolution system that can decrease or increase graphics clarity on the fly to try and keep the frame rate on the level you set. We'll tell you more about all this cool new stuff in detail next week with the 2.009 version release. Stay tuned!

PRZECENA:

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad editions are 50% OFF and Battle of Moscow editions are 40% OFF, while Fw 190 A-3 and La-5 Collector Planes are 50% OFF and P-40E-1 and MC.202 are 33% OFF (at our store and on Steam). And the entire Rise of Flight lineup is 66% OFF (at our store and on Steam). The Steam sale will end on April 10th while the discounts in our store will be active until 9:00 GMT April 15th.

Alienzo    795

Update!

A w nim potężna wersja tytułowej masyzny. IŁ z dodatkowym opancerzeniem i 12,7 mm karabin maszynowy dla tylnego strzelca oraz bardziej szybkostrzelnym i lżejszym działkiem 37mm. Do tego dodać mocniejszy silnik no i pewnie będzie dość problematyczne jego zestrzelenie, napsuje nerwów. Akurat okres w którym historycznie zaczynała się kończyć era przewagi technologicznej Luftwaffe w powietrzu. W IŁ-ku przewagi nie było a teraz nie będzie jeszcze bardziej. Yaki pewnie jak wyjdą będą gwoździem do trumny :)

Dodatkowo trochę usprawnień graficznych i "jakieś tam poprawki" (nie piszą dokłądnie jakie) odnośnie modelu zniszczeń. Czyli ruscy nie przyznają się że, zrobili trochę za mocne ruskie maszyny, tylko gdzieś tam po cichu wprowadzają jakieś poprawki, mam nadzieje że na korzyść niemieckich maszyn... czyli w strone balansu i realizmu.

10. German 20 mm shell fragments have a higher initial speed because of their higher explosive mass to total mass ratio so they cause more damage;

No chociażby powyższe, być może wreszcie poprawi jakość niemieckiej amunicji HE.

Edytowano przez Alienzo

Sone    675

Właśnie miałem pisać.

https://il2sturmovik.com/news/309/update-2010/

• The 'lagging hit effects' has been fixed (minimized) both in singleplayer and multiplayer;
  • German 20 mm shell fragments have a higher initial speed because of their higher explosive mass to total mass ratio so they cause more damage;
  • Bf 109, Fw 190 and some other planes durability is fixed (it was undeliberately lowered because of the many earlier changes in these aircraft). Now twin longeron Soviet fighters with delta-wood wings are roughly 20% more durable than Bf 109 fighters which have single longeron wings, while Fw 190s with triple longeron wings are roughly 20% more durable than Soviet fighters. P-40 is even more durable thanks to its five longeron wings. Pe-2 and Bf 110 planes are roughly twice more durable than Soviet fighters while IL-2 fits somewhere in between Pe-2 and LaGG in terms of combat durability;

Wygląda poważnie. Dobrze, że się za to wzięli. Mam tylko nadzieję, że to nie ściema widoczna jedynie na papierze.

• Landscape anisotropic filter option that greatly reduces landscape textures shimmering at medium distances added, performance impact is minimal;

Przyda się, oj przyda.

Lt_Mic    652
13 godzin temu, Jimmy napisał:

OESU, jutro rano będę szukał :o 

To jak zobaczysz napisz czy to standalone czy wersja z kluczem do steam w tym pudełku bo ja dopiero po 18 kończę zajęcia jutro i nie wiem czy zjeżdżać do biedronki w drodze powrotnej :)

sveterek    50

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,44929,name,il-2-sturmovik-battle-of-stalingrad-bitwa-o-stalingrad

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,14445,name,il-2-sturmovik-battle-of-stalingrad

Wolałbym mieć pewność czy w ogóle jest bo jak ruszę na łowy to mam sporo Biedronek do obskoczenia :D

04c48b8bcbf74.jpg

Edytowano przez sveterek

Black    31

A ja kupiłem. Wersja pudelkowa z płytą a w środku klucz steam. Zobaczymy jak się w tym lata, coś czuje hmmm lamienie na maxa :D

Lt_Mic    652

Ja byłem w biedronce 2 razy przeszukałem stertę, dopiero za trzecim razem znalazłem, ale tylko jedną kopię jakby było więcej Jimmy to miałem dzwonić do ciebie na telefon z inside i pytać czy nie wziąć drugiej, bo to steamowa, ale nie było :/

Sone    675

U mnie miasto nieduże, a Biedronki są dwie, więc może coś będzie leżało. Jeśli ktoś bardzo chce, to mogę jutro poszukać.

• Upvote 1

Jimmy    715

Jeszcze dzisiaj sprawdzę 1-2 biedry, może się uda. @Sone jakbyś mógł i byś znalazł to wyślij mi sms-a. 

Edytowano przez Jimmy

sveterek    50

Musiałem trochę pokopać, ale w końcu znalazłem jedną sztukę, więc jak coś to jestem chętny do latania :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.