Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sone

CO15 Przeklęta artyleria v1.15 [28.06.2015]

Polecane posty

Uwagi i spostrzeżenia dla [m=danielos]-a.

Ode mnie na tą chwilę:

- niemalże jednakowe z przeciwnikiem mundury,

- wyposażenie saperów (ładunki rozrzucone po oddziale)

- medykom troszkę więcej krwi

Dodam:

- przeciwnik ma pancerne kamizelki (średnio 6-8 pestek z 50 m w klatkę piersiową)

Tak jak napisał [m=Sone], jeden slot saperski w Kijowie miał sprzęt RPK.

Lornetkę miał każdy tylko nie dowódcy + dowódcy posiadali ładunki wybuchowe.
Przeciwnik twardy jak cholera.
Na mapie były dwa markery zielone i jeden czarny krzyż. Bogowie i [m=danielos] wiedzą tylko co one oznaczają.

I moje osobiste prośby.
Granatniki podwieszane dla dowódców + więcej dymów w tym kolorowych dla każdego.

Misja generalnie ciekawa i dość ciężka ze względu na walki w lesie.

dziękuje za feedback. Z racji tego,że póki co nie mogę grać swoich misji i nie wiem jak one wypadają polegam tylko na takich komentarzach lub filmikach o ile ktoś nakręcił.

Jeśli uda wam się jeszcze rozegrać misję 'giwi i motorola' proszę o podobne uwagi.

Dodam:

- przeciwnik ma pancerne kamizelki (średnio 6-8 pestek z 50 m w klatkę piersiową)

Nic na to nie poradzę prawdopodobnie wina addona OPFOR.

Zmieniłbym mundury na jakieś multicamy, ucp itp, karabinki na aks74 albo aks74u zamiast ak74m, których używają Rosjanie.

Mundury i broń jest zgodna z realiami, zanim stworzyłem eq do tej misji przekopalem google . Nie jest możliwe odwzorowanie wszystkiego w 100%

Uwagi i spostrzeżenia dla [m=danielos]-a.

Ode mnie na tą chwilę:

- niemalże jednakowe z przeciwnikiem mundury,

- wyposażenie saperów (ładunki rozrzucone po oddziale)

- medykom troszkę więcej krwi

Medycy maja plecak zapchany na full nic wiecej dodać nie można...

Saper ma plecak zapchany dlatego pozostali noszą mu ładunki wybuchowe , do tego mogą też podkładać przy zasadzce ,żeby było szybciej Saper może tylko zakładać zapalniki .

Lornetka dla TL naprawiona , Legenda do mapy dodana.

Edytowano przez danielos

Odnośnie plecaków sprawdź jeszcze raz - realia, realiami ale jest chyba jeden albo i więcej, które na pakowne nie wyglądają a mają znacznie więcej miejsca. Ewentualnie spróbować dopchać każdemu żołnierzowi taką sól do kieszeni - zawsze to coś.

Danielos, może i wyposażenie jest realistyczne ale gdybyśmy byli separatystami ewentualnie federacją. Ukraina nie posiada AK74M, które są na wyposażeniu  federacji ani kamuflażu Digital Flora, już prędzej moglibyśmy dostać G36 albo jakieś M4 jeśli jesteśmy specjalsami ukraińskiego MSW. Zobacz sobie: http://dziennikzbrojny.pl/artykuly/art,2,6,7023,armie-swiata,potencjal,jednostki-specjalne-ukrainskich-sil-zbrojnych

W kwestii kamizelek chodziło raczej o to, żeby spróbować zmienić je na inne, podobne - a mniej pancerne na ten moment.

Tak czy inaczej misja była bardzo fajna i ciekawie nam wyszła ;]

Danielos, może i wyposażenie jest realistyczne ale gdybyśmy byli separatystami ewentualnie federacją. Ukraina nie posiada AK74M, które są na wyposażeniu  federacji ani kamuflażu Digital Flora, już prędzej moglibyśmy dostać G36 albo jakieś M4 jeśli jesteśmy specjalsami ukraińskiego MSW. Zobacz sobie: http://dziennikzbrojny.pl/artykuly/art,2,6,7023,armie-swiata,potencjal,jednostki-specjalne-ukrainskich-sil-zbrojnych

Spoko, zrób mi eq na tą misje , najlepiej wyślij mi gotowy plik case.sqf to podmienie i wrzucę updejt misji.

W kwestii kamizelek chodziło raczej o to, żeby spróbować zmienić je na inne, podobne - a mniej pancerne na ten moment.

Tak czy inaczej misja była bardzo fajna i ciekawie nam wyszła ;]

Niestety nie wiem jak zmienić eq dla przeciwników... podaje w DACu classnames wroga i na tym się moja robota kończy. Może jakiś doswiadczony MM wie jak to rozwiązać i podrzuci pomysł.

Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora - skontaktuj się z nim przez Prywatną Wiadomość.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.