Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przed bezpośrednim trafieniem nie ochroni. Ale odłamki jak najbardziej. Mój mich z allegro się sprawdził. Łożyska z shahida odbił i tyle mi wystarczy żeby nigdy z łba na patrolu go nie ściągać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to chyba ten przypadek.

Fakt, że to dobry hełm podkreśla jeszcze, że po tym, jak wysłaliśmy je na Ukrainę ruscy zaczęli go kopiować.

Edytowane przez Slova

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy w Wargamie koledzy mają punkty na abramsy ale ty wdupiłeś i musisz grać tym co masz.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według wielu źródeł doszło do incydentu na morzu czarnym, oraz wymiany ognia między Ukraincami a Rosjanami. Po stronie Ukraińskiej trwa sprowadzanie ludzi do jednostek, poderwano lotnictwo. 

https://www.thesun.co.uk/news/7825268/russian-navy-fire-ukraine-black-sea-blockade/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez canadian
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 minuty podstaw, warto obejrzeć:

• Lubię 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Już od paru lat z nimi rozmawiali. Kolejna wojna w której zdobywanie serc i umysłów nie podziałało :)

Edytowane przez Alienzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ciekawa alternatywa dla G19. Szkielet i manipulatory jak w Glocku (bo w sumie to taka spolszczona kopia), zmienić mają podobno zamek na inny. Ciekawe jak cenowo będzie wychodził ;d.

Edytowane przez Jimmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koło 3 tysięcy. Magazynki mają być wymienne z Glockowymi. Mechanicznie jest wzorowany na Gen. 3. Szkielety, co ciekawe, będą robione ze stopu aluminium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, właśnie miałem linkować. "Polska" konstrukcja okazała się rebrandem konstrukcji koreańskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już nie lepiej na licencji robić HSy2000? Zanając polskie realia to znów coś będzie spier&*$one i powtórzy sę historia z waltherem co zaślepka od iglicy lądowała w oku strzelca....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Frag.TV: Karabiny wyborowe ZM Tarnów. Cześć I - ZMT SKW .308

https://www.youtube.com/watch?v=7vTxQ6Fomcc

Trochę miałem z tym karabinem (w kal. .308 oraz .338 LM) do czynienia zarówno na strzelnica jak i na poligonie. Naprawdę zapowiada się świetna broń, celna i niezawodna.  Zarezerwowałem sobie miejsce w szafie w oczekiwaniu na cywilną SKW .308.

S! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jest ktoś z Poznania kto może potwierdzić temat? 

//edit, pewnie fejk

Edytowane przez Koxxus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jimmy 

W necie znalazłem info o jakichś wybuchach w Poznaniu w akompaniamencie samolotów i syren. Spytałem tutaj czy coś gruszego sie dzieje, ale wyszło na to że to informacja nieprawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarza się często jeśli mieszkasz w północnej części miasta. Słychać wybuchy, strzały, zwłaszcza wieczorami, kiedy miejski zgiełk jest cichszy. Na południu zaś (już prawie w mieście) są Krzesiny. Startujące F-16 słychać mocno (ja, mieszkając właśnie na północy miasta, słyszę, ale głównie przy sprzyjających warunkach. Inaczej było w czasie Tiger Meet 2k18, piękny maj wtedy był ❤️)

Cytat

Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu informuje, że od dnia 01.03.2019 do dnia 31.03.2019 na terenie poligonu Biedrusko odbywać się będą strzelania i ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej, środków minerskich oraz pozoracji pola walki.
Strzelania i ćwiczenia realizowane będą od poniedziałku do soboty w godz 08.00-17.00 i 18.00- 04.00

Źródełko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi