Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twórca bryły M-16 (Stoner) i twórca AK-47 (Kałasznikow na jednym foto

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie grają na instrumentach muzycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten z prawej jest zdecydowanie bardziej pewny i zadowolony ze swojego produktu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden zbudował dobry karabin dla cywilów, drugi dla wojska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W realiach Tarkova 120 najdroższych naboi by nie starczyło. Tarkov to syf :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czołem!

Ostatnio zapragnąłem poszerzyć moją kolekcję (póki co jedna :D:D) wiatrówek o wiatrówkę długą z lunetą. Zależy mi, żeby nie była łamana, tylko miała magazynek (wielkość nie gra roli, przeważnie są chyba ośmiostrzałowe) i, co najważniejsze, magazynek był czteroetapowy (imersja). Spotkałem się również z magazynkami dwuetapowymi, choć nie do końca, która jest, że tak powiem, bardziej realistyczna (o ile można to rozpatrywać w tych kategoriach). Dodatkowo oczywiście dobre wykonanie, jak najwięcej części metalowych oraz waga, waga i jeszcze raz waga. I spośród tuzina przeglądanych stron, wiatrówek, recenzji, wybrałem Umarex 850 m2 (https://kolba.pl/product/27009,wiatrowka-umarex-850-m2-xt-kit-4-5-mm-z-kompensatorem). A piszę tutaj, ponieważ może ktoś orientuje się w temacie, a co lepsze, miał styczność z Umarex 850 m2 i może mi co nieco o niej powiedzieć? Może jakieś rady? Póki co posiadam H&K USP, która jest również genialną wiatrówką. 

P.S. zauważyłem, że ASG cechują się większym naciskiem na odwzorowanie względem oryginału, ale mam wątpliwości co do jakości, tzn. ASG z którymi miałem styczność cechowały się plastikiem i słabością strzału. Jak to jest z ASG za powiedzmy 2k? Czy do strzelania głównie w ogrodzie do celu się nada, czy plastikowe kulki, co wydaje się logiczne, słabiej sobie radzą z odległością i celnością?

Pozdrawiam

Edytowane przez Motyl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Motyl co do samej wiatrówki to nic ci nie powiem ale jeżeli chodzi o porównanie tego z asg wiatrówka na pewno będzie miała większy zasięg strzela z większą prędkością cięższym pociskiem z lufy gwintowanej asg strzela z lufy gładkiej plastikową kulką która swój tor lotu zachowuje swoją trajektorie dzięki prawu coriolisa. Nawet asg za 2k nie strzeli tak daleko jak wiatrówka za 200 pln mam nadzieję że pomogłem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ksazes pomogłeś, rozwiało to wątpliwości :D jeden krok do zakupu bliżej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zobrazowania z satelity WorldView-3, wykonane 2 maja - przedstawia samolot US Navy F-18 (Blue Angel) oraz samolot US Air Force F-16 Thunderbird wykonujące tankowanie w powietrzu z KC-10 Extender. Zobrazowanie wykonane na południu Baltimore, Maryland. Kilka minut później samoloty wykonały przelot nad Waszyngtonem będący hołdem dla pracowników zajmujących się przeciwdziałaniem skutkom epidemii.

Rozdzielczość przestrzenna zobrazowania - 31cm 😎

0.jpg

1.jpg

Edytowane przez Weiss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Od rana w Kabulu trwa burza. Zamachowcy wtargnęli na teren szpitala, a dokładniej na oddział położniczy, mordując znajdujący sie w nim personel jak i pacjentów, w tym niemowlęta. 16 osób nie żyje. Na miejscu byli doorkickersi z D Sqn CAG, CRU 222, norwegowie z MJK i chłopaki z 2 CDO z Australii. Poza tym atakiem, na jednym z pogrzebów wysadził sie zamachowiec samobójca, zabijając 24 osoby. 

Z poziomu telefonu nie mogę spakować zdjęć w spoiler, wybaczcie kolubrynę. 

FB_IMG_1589403410804.jpg.65bba2e0236e0fddfe473c778c68ffbd.jpg

FB_IMG_1589403403828.thumb.jpg.7931cb7d839637a81a202874e6ec210e.jpg

FB_IMG_1589403396278.thumb.jpg.9b284982e69269f227a5f03a4c6ed55c.jpg

FB_IMG_1589403864830.thumb.jpg.7bed6b1b5f9f045cd39382b711a71734.jpgFB_IMG_1589403851243.jpg.73c28e6b8d872b1e1d32f34b3e8d619c.jpgFB_IMG_1589403870464.thumb.jpg.4dd2a4e2542faf4fadb16529a73f66ea.jpg

Edytowane przez Koxxus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze oficjalne nagranie nowego śmigłowca zespołu Sikorsky-Boeing "SB>1".

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dziękuję Ci @Pbadzięki temu będę mógł dobrać sprzęt do misji która sobie pomału sklepie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi