Skocz do zawartości
Arch

Escape from Tarkov

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

We announce the final stage of the technical preparations for the Open Beta Testing of Escape from Tarkov. Thuswise, starting December 28 and over a few weeks, we'll conduct load testing of game servers in order to adjust processing for a large number of new players at the start of the OBT in the beginning of 2018.

For this purpose, we have planned a New Year event, which will give free access to the game to a part of users who are registered on the official website of the project, but are not playing yet. 7-day access to the game will be granted to a part of the players, who will be picked randomly among the total number of subscribers, with bias for those who have been registered earlier.

Within a week after the event launch, the game will be available for purchase with a 25% discount, which is effective for all types of transactions (purchases, package upgrades and gifts).

Moreover, every user who has already purchased access to the game or bought the game during the 7 days of event, is guaranteed to receive additional game gear with ability to restore it within 6 months after each profile wipe, including manual one.

Along with that, players who have joined the testing before the launch of Closed Beta (July 28, 2017), will also receive:

• Two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.

Players who have preordered the game prior to the Alpha Test (August 5, 2016), additionally receive:

• Promo code for the Standard Edition of the game
  • and two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.

Also, we announce that forthcoming updates, which will be released before the end of the year, will include the full version of the Shoreline map, new weapons and items, as well as new features such as the new spawn and extraction system, dynamic weapon size change, helmet customization system and improved headwear slots, redesigned system of weapon mastering, dogtags and other features, which will be explained in more detail in the near future.

In the early 2018, with launch of OBT, the game will be further expanded with advanced game mechanics, and some of the existing ones will be redesigned. Moreover, players shall expect further optimization of the graphics and network components, as well as the new Interchange location and additional game content.

At this point, users purchasing any game package get access to the Beta testing and can start playing immediately after purchase.

Learn more about the project testing plans and the estimated completion time frame, and purchase the game on the official website of the project.

By following our official Twitter, you will get the current announcements about in-game events and scheduled maintenance works.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zabawkę dostałem. :D 

LbA10QL.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jak zginiesz to ją stracisz czy za dużo zapłaciłeś za grę żeby tracić ekwipunek? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze i każdy traci ekwipunek jak zginie i ktoś to podniesie (albo jak zginiesz, nikt nie podniesie ale nie ubezpieczyłeś).

Nie ma pay to win.

W droższych wersjach jest jedynie "łatwiejszy" start, bo na dzień dobry więcej masz w ekwipunku. To samo możesz mieć po kilku godzinach grania albo po 15 minutach jak jesteś w czepku urodzony.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam i pograłem już ze 3 rajdy. Zdobyłem Vintoreza ale boje się go zabierać na akcje :) Dalej jestem zdania że tej grze duuużo brakuje z tego jak była zapowiadana. Elementy survivalu są zrobione trochę na odpierdziel. Jest bo jest ale jego brak by też nie zaszkodził. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nasz avatar to cierpi na ostrą hiperhydrozę bo z pragnienia można umrzeć w ciągu 10min.

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Red napisał:

Wygląda jak ruski klon CoD-a

xu04v9D.gif

Ja wybredny jestem, CoDa nie lubię a w Tarkova gram i to bardzo ;) To jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Alienzo napisał:

Ja wybredny jestem, CoDa nie lubię a w Tarkova gram i to bardzo ;) To jest dobre.

Ja wczoraj udupiłem dwóch nieszczęśników którzy mimo że byli nieźle uzbrojeni (MPX z tłumikiem i Vepr) to zlekceważyli mnie udającego AI pod ścianą tartaku. Nie wiem czemu mnie nie zastrzelili pomimo tego że mnie widzieli ale to był ich największy błąd bo miałem w rękach AKSU i apteczkę Salewa. Krótka seria na każdego i mimo że zdołali mnie postrzelić w panice to nie przeżyli tego starcia. Podleczyłem się, zabrałem szpej i uciekłem. Dosyć udany SCAV run :D

Edytowane przez Red

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem rajd z Domanem. @Doman zginął a ja obłowiłem się sprzętem na nim i gościu z którym walczył. Znalazłęm jeszcze po drodze sporo interesujących rzeczy i tak sobie biegne do EP, 4 minuty do końca to i nikogo już raczej nie będzie. Widzę już mój EP, zabiłem AI, zostało ze 20 metrów do EP... Powolutku przewracam się na bok i umieram... z wysuszenia organizmu, zapomniałem się napić wody :D Noktowizja, kamizelki, mój ładnie przerobiony ulubiony AKMS i pełno drogich gadżetów oraz rubli...

Generalnie jak zostaje sam to jestem ostrożny i pokonuje 100 m w ciągu kilku minut. Jak biegnę z full pro wyposażonym Domanem lub Lukasiu to nie uważam na nic :) Z wyexpionymi kolegami czuje się niezniszczalny :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od totalnej biedy (wszedłem jako hatchet) do całkiem przyzwoitego wyjścia.

Jak zobaczyłem te dwa Marked Keye w jednej bluzie to już wiedziałem, że rozgrywka będzie udana :)

Goło na początek (fotka jak już trochę poszperałem, ale te dwa klucze to musiałem uwiecznić):

2uuOKC.png

A na wyjściu:

CNsjGK.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wczoraj po nocy sam straciłem 3x to co pokazałeś na s reenach w bardzo głupie sposoby. 1 raz źle rzuciłem granat, 2 raz ktoś rzucił dobrze granat a 3 raz zabiłem 2 koksów tylko po to aby oberwać hatchetem w plecy, mam nadzieje Doman że tam nie ma mojego nieśmiertelnika :D

Tarkov - kocham i nienawidze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś zbędne portfele?

gb3bxp.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś chciał przetestować daję klucze działające przez dwa tygodnie od daty rejestracji (użyć można do 6. stycznia):

Spoiler

TM14B-1F358-YUBUI-M1E5U

PM14B-1F4K7-9TYX7-KMC5U

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemuż by nie spróbować. Zbierałem się do tego tytułu kilka razy ale zawsze wykakiwało "coś". 

Biorę pierwszy klucz. 

Dzięki @Doman!!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie też mogę dorzucić dwa kolejne 2-tygodniowe klucze do Tarkova

MV151-24BF2-BPMJK-M7S5U

UU151-24C5N-1MWDF-T175U

Edytowane przez Semir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porwałem pierwszy klucz od Semira, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi