Skocz do zawartości
Od piątku, zmiany w systemie zapisów. Więcej informacji wkrótce.
Arch

Escape from Tarkov

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, towarzysz napisał:

Dnia 9.01.2017 o 17:15, towarzysz napisał:

Dalej się zobaczy, na pewno nie wpakuję się w to tak jak w wpakowałem w Dejza, jak dla mnie to będzie git jak beta wyjdzie do końca roku.

:P

• Upvote 1

Po co? Poza mechaniką obsługi broni i ekwipunku niczego nie pokazali. Skąd u ludzi ta wiara w jednorożce?

Obecnie klientów kupuje się nielicznymi błyskotkami, które po chwili są bezużyteczne. Jeśli ktoś chce się nakręcać jak 13-latka - jego problem. Poczekajcie aż inni się sparzą albo okrzykną to hitem po premierze, i wtedy dopiero wydawajcie pieniądze. Szczególnie taką ilość pieniędzy.

Niestety popieram Sone'a. Cholera wie czy nie będzie powtórki z No Man's Sky, (overhype), The Division (niby spoko ale jednak meh) lub DayZ (wieczne limbo wiecznej wczesnej wersji rozwojowej).
Sam się strasznie strasznie interesuje tym tytułem, ale jednak szturmować preordera nie będę.

Zobaczymy co będzie po betach, czy ta cokolwiek sobą prezentuje.

Jak na razie to polecam sobie kupić player Unknown Battlegrounds jak ktoś chce dość podobny experiance :). Z Tarkovem też sam poczekam bo na razie to kot w worku a w PUBS już trochę pograłem i gra się wyśmienicie, jeżeli lubicie Battle Royale z lootem (ale bez craftu)to najlepsze co na razie jest na rynku.

Edytowane przez Wyspa

2 godziny temu, Wyspa napisał:

Jak na razie to polecam sobie kupić player Unknown Battlegrounds jak ktoś chce dość podobny experiance :). Z Tarkovem też sam poczekam bo na razie to kot w worku a w PUBS już trochę pograłem i gra się wyśmienicie, jeżeli lubicie Battle Royale z lootem (ale bez craftu)to najlepsze co na razie jest na rynku.

To są dwie zupełnie inne gry, łączą je tylko strzelanie i lootowanie. 

2 godziny temu, Sone napisał:

Poczekajcie aż inni się sparzą albo okrzykną to hitem po premierze, i wtedy dopiero wydawajcie pieniądze. 

Dlatego właśnie pytam :P

Edytowane przez towarzysz

Miałem kupić bo mi się podobają założenia w tej grze. Poczekam jednak na finalną wersje bo jak mi relacje pewna osoba zdała z tego jak to wygląda obecnie to jednak poczekam. Z całkowicie otwartego świata już zrezygnowali i są lokacje. Chodź bardzo ładnie wykonane to jakoś tak wygląda mi to na "w alphie zrobimy to i to a w becie to zrezygnujemy z tego i tego bo technikalia nie pozwalają.

Dnia 28.06.2017 o 14:42, Wyspa napisał:

:P

W Dejza SA wpadłem zdaje się bez obejrzenia ani jednego gameplayu :P

A tu patrze i mi to wygląda na lepszą zabawę niż Dejz ze Squadem razem wzięte:

Jest immersja, są nerwy, klimat pod stalkera podchodzący. Ciekawie byłoby też pewnie i na samotnego wilka. Byle anti cheata ogarnęli jak należy.

Dziwi tylko trochę stałe miejsce skrzynek z lootem, jak nie zmienią tego to kiepskawo. 

Edytowane przez towarzysz

Nie mogę już edytować poprzedniego posta.

Ode mnie mogę powiedzieć tyle, że jest cholernie trudna, od dwóch dni siłuję się żeby zdobyć AK i zawsze ginę po drodze. Boty przedstawiają wysoki poziom, ciężko jest rozróżnić je od graczy - flankują, rzucają granaty, działają razem. Czasem się zdarzy, że strzelają przez krzaki ale raczej bez typowego wallhacka. Mogę się podzielić szerszą opinią jak pogram trochę więcej ale póki co jestem zadowolony.

Kiedyś patrzyłem cenę, to najtańsza wersja kosztowała u nich chyba ze 25€ ale po przejściu do zamówienia cena wzrastała (VAT) już do ~34€ czy jakoś tak. Wczoraj patrzę, a tu standardowa paczka wzrosła do tych 35€ co daje nam teraz blisko 46€ z VAT. No nie powiem cena zrobiła się mocno zaporowa, chyba że ktoś ma namiary na dużo tańszą ofertę, to może bym się skusił.

5 godzin temu, czarek90 napisał:

Kiedyś patrzyłem cenę, to najtańsza wersja kosztowała u nich chyba ze 25€ ale po przejściu do zamówienia cena wzrastała (VAT) już do ~34€ czy jakoś tak. Wczoraj patrzę, a tu standardowa paczka wzrosła do tych 35€ co daje nam teraz blisko 46€ z VAT. No nie powiem cena zrobiła się mocno zaporowa, chyba że ktoś ma namiary na dużo tańszą ofertę, to może bym się skusił.

Wybierając zakup "as a gift" można wybrać opcję w której kupujemy 4 klucze za -20%. Wychodzi gdzieś po 150zł na głowę. Gra wnerwia i wciąga zarazem, u will die alot here stalker.

Nie oczekuj po tej grze niczego więcej bo raczej się nie doczekasz :P

Still better than Dayz.

22 minuty temu, Alienzo napisał:

Ładna grafika

Póki co gramy bez AA, tak ładnie wcale nie jest. Jest za to spory nacisk położony na imersję, swoje robi pogoda i oświetlenie (idąc pod słońce kiepsko z widocznością).

Przepiękne uzbrojenie i możliwości modyfikacji broni jakich nigdy wcześniej nie widziałem. Animacje także robią wrażenie. Jest to pierwsza gra w której strzelba strzela tak jak w prawdziwym życiu. Samo strzelanie i bawienie się bronią wciąga.

r5xWhjB.png

Natomiast stabilność serwerów i ilość błędów można podsumować tak:

Spoiler

HgVifVI.png

Na chwilę obecną nie polecam.

Edytowane przez Red

3 godziny temu, Osti napisał:

Dostałem dzisiaj dostęp do konta prasowego na której jest aktywowana paczka z limitowanej edycji za 109euro, czy chciałby ktoś wieczorkiem spróbować ograć tytuł wspólnie? :)

Jak byś faktycznie grał to ja chetnie sie przyłacze