Skocz do zawartości
Arch

Escape from Tarkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś sobie zgarnął i nie dał znać, co poradzę ?

• Smuteczek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z ACCowiczów grywa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Templar grywasz i ja nic o tym nie wiem. Siedze czasem z @Darek na ts i gramy. Zawsze lepiej grać w 3-4 jak we dwóch. Dawaj znać! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś jaki klucz trialowy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj tego co ja wrzuciłem dla templara. Z tego co wiem on z niego nie skorzystał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trialowe się skończyły już chyba wszystkie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm...
VUDX8o7.png

• Lubię 1
  • Haha 2
  • Smuteczek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EJ!
Pamiętam to!

Zauważyłem, że zabił mnie jakiś Canadian ale nie wpadłem na pomysł, że to byłeś Ty!
XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oni dalej po swojemu...

Nie są pierwszymi developerami ze wschodu, którzy postępują w podobny sposób. Lekceważąco i uparcie po swojemu, jak dziecko w piaskownicy, które wszystko wie lepiej i nikomu się bawić nie pozwoli.

Bo po co słuchać opinii w czasie bety? Oni nie muszą się z niczego wywiązywać. Jak kto zwątpi to jest wrogiem i należy go zwalczać brudnymi metodami. 😒

Dla samej zasady nawet nie planuję tego dotykać. Jeśli gracie, to też proponuję zastanowić się, czy chcecie wspierać takich ułomnych ludzi i ich podejście do rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech...
Najgorsze jest to, że mi się dobrze w to gra. Gra ma swoje mankamenty, ale w sumie każda obecnie gra MP ma jakieś zgrzyty.

Może to kwestia, że gram od relatywnie nie dawna, i "nie ograła mi się" jeszcze, i cały czas odkrywam nowe ficzery.

Ale w pewnym momencie, rzeczywiście, może po zajrzeniu pod każdy kamień, a nowych map dalej nie będzie, też zacznę się męczyć.

Więc ciekawe czy w końcu zrobią przełom, zanim gracze się wkurzą i odejdą od tej gry. A że ekonomia gry wymaga dużych ilości graczy, to po przekroczeniu progu minimalnej ilości graczy do utrzymania ekonomi, gra błyskawicznie upadnie na twarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie ciekawe filmiki teraz od nich wychodzą (są napisy po angielsku):

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

58 minut temu, czarek90 napisał:

teraz od nich wychodzą

Pierwszy jest z marca i można się było o niego niemal potknąć przy odpalaniu gry przez laucher :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem, dawno nie grałem, a dziś mi youtube polecił drugą część, która to akurat jest sprzed 2 dni. A wystarczyło żebym nie dopisał słowa "teraz" a jaki inny wydźwięk by to wszystko miało :).

Edytowane przez czarek90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z premierą 12.0 chętnie. Póki co jak mimo dobrego internetu widzę jak postacie przeskakują poklatkowo to dziękuje. Jeśli 12.0 poprawi to co obiecują poprawić to ok. 

Teraz jestem anty na Tarkova przy tym jak obecnie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 minut temu, Alienzo napisał:

Teraz jestem anty na Tarkova przy tym jak obecnie działa. 

Co do obecnej mechaniki samej rozgrywki nie jest tak źle.

To co mnie bardziej wkurza to system dołączania do rajdu - jeżeli nie jest się od samego początku, to praktycznie dostaje się plombę w twarz po kilku minutach, szczególnie na Customsach.

Ale tak @Maras trzeba się zgadać 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę ponad rok temu twórcy pisali że stworzą własny NIEZAWODNY anticheat który pozbędize się cziterów w 100%. Przez ponad rok ludzie na forum pisali że ich walka z cheatami jest słaba i że Tarkov powinien pomysleć o Battleeye. Uzytkownicy tacy byli często banowani na forum pod zarzutem łamania regulaminu forum :D

A co teraz robią twórcy Tarkova których gra jest okrzykiwana jedną z największych aren dal cheaterów? :D

Wprowadzają Battleeye :D

https://forum.escapefromtarkov.com/topic/101968-wprowadzamy-battleye/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi