Skocz do zawartości
SNAKE

Formularz rekrutacyjny - SN4KE

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Krzysztof]

Data urodzenia:
[11 sierpień 1972 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 3]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[

Nigdy nie byłem członkiem żadnej grupy.

]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[

Czas spędzony w Arma 3 - 1485 godzin.

 

Zaczynałem od Arma 2, potem zakupiłem ARMA 3. Zacząłem oglądać na Twitch-u coop-y, ale mój sprzęt nie pozwalał mi na dołączenie do żadnej grupy i ten sam słaby sprzęt spowodował, że mogłem jedynie na serwerach wasteland działać jako snajper (nieudokumentowany osobisty rekord: Arma2 Takistan, 2146 metrów na poprawce maksymalnej 1600m, broń AS50+optyka, cel - wystająca zza skał głowa przeciwnika(snajpera).

 

Obecnie posiadam nowy komputer, więc wciągnęły mnie serwery King Of The Hill i na nich spędzam najwięcej czasu ćwicząc z różnym sprzętem i uzbrojeniem ale niestety brakuje mi działania zespołowego, szkoleń z zakresu taktyki, strategii, obsługi broni etc., a to podstawy. Zgrany i wyszkolony zespół to broń potężna.

 

Sporadycznie grywam w Sniper Ghost Warrior i BF3

]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[

Oglądając różne coop-y na twitch-u spodobała mi się taka symulacja walk i działań. Poza tym chciałbym nabrać doświadczenia w działaniu zespołowym, wyszkolić się i pograć w zgranym zespole przy miłej atmosferze.

]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota]

Coś o mnie:
[

Zawsze i wszędzie używam ksywy SN4KE (wymawia się snejk). Mam na imię Krzysiek. Trochę muzyk i amator grafiki komputerowej.

]

Osoba polecająca : brak

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Proszę o uzupełnienie daty urodzenia w profilu na forum oraz zgłoszenie się po rangę rekruta. Góra forum, zakładka "Gracze" -> "Zgłoszenia", szukaj rekruta i guzika "Zgłoś się!".

 

Jak dla mnie nick jest ok.

EDIT:
Po małej konsultacji - minimalnie "4" musi zostać zamienione na "a" jeśli chodzi o nick.

Edytowane przez Tox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...