Skocz do zawartości
Tantal

Battlefield 1 - Alternatywna I W.Ś

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, bardzo że tak powiem spektakularny bug. Co do samej gry to solidna rzemieślnicza robota, która niczego nowego nie wnosi. To wciąż BF tylko w innym okresie historycznym ze wszystkimi wadami i zaletami tej serii. Fani starego BF2 wciąż nie mają tu czego szukać...

Stary to jest 1942 i to jest jego następca :P

Przezajebiste są górskie włoskie mapy z twierdzami w których można się dosłownie zaryglować, aż się ET przypomina tylko szpiegów brakuje ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja lubię te tematy o grach gdzie najwięcej żalu i opinii wylewają osoby, którzy gry nie posiadają i nie mieli zamiaru w nią grać :> cheers!

Mi osobiście brakuje wciąż trybu hardcore (coming soon). Chociaż zaczynam też w końcu odczuwać, że ludzie zrozumieli o co chodzi w PTFO i z dnia na dzień jest coraz przyjemniej grać w operacjach.

Odnośnik do odpowiedzi

Stary to jest 1942 i to jest jego następca :P

Zgadza się, ale to BF2 uzyskał status kultowego. Następcą 1942 nie jest bo to raczej preqel serii. 

mua, Juro, tomeek, towarzysz, Wyspa, Siebak, Chino - tyle wiem. 

W weekend nie, ale w poniedziałek 31.10 mogę zagrać

Edytowane przez Miro
Odnośnik do odpowiedzi

I ja się zagrywam. W operacjach jak do tej pory to najczęściej na pierwszej mapie się ludzie dają radę obronić, ale kilka razy doszło do trzeciej ostatniej mapy, tylko że tam to już zazwyczaj z ostatnim atakiem więc zawsze atakujący przegrywali. Generalnie bardzo ciężko to wygrać stroną atakującą i puki co to się z tym nie spotkałem. A bug ze sterowcem iście zajebisty.

Odnośnik do odpowiedzi

W operacjach jak do tej pory to najczęściej na pierwszej mapie się ludzie dają radę obronić, ale kilka razy doszło do trzeciej ostatniej mapy, tylko że tam to już zazwyczaj z ostatnim atakiem więc zawsze atakujący przegrywali. Generalnie bardzo ciężko to wygrać stroną atakującą i puki co to się z tym nie spotkałem.

U mnie tak samo, 99% operacji po stronie atakującego to porażki. Jedynej rzeczy której brakuje BF1 to balans.

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem na chyba 3 filmikach na youtube jak gość celował z karabinu snajperskiego przez celownik mechaniczny a nie lunetę jednocześnie mając ją zamontowaną. I tu rodzi się pytanie, czy ktoś ma pojęcie jak się przełączać z optyki na mechaniczne przyrządy, bo ni cholery nie ma nic o tym w sterowaniu. Z resztą ludzie pytali kilkukrotnie w komentarzach jak im się udało tego dokonać i zawsze te pytania są bez odpowiedzi. Szukałem w języku angielskim i się nijak nie mogłem doczytać nic konkretnego na ten temat, w sumie jedyne co może być przyczyną celowania przez szczerbinkę to najzwyklejszy bug gry, ale może jednak ktoś coś wie lepiej?

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem na chyba 3 filmikach na youtube jak gość celował z karabinu snajperskiego przez celownik mechaniczny a nie lunetę jednocześnie mając ją zamontowaną. I tu rodzi się pytanie, czy ktoś ma pojęcie jak się przełączać z optyki na mechaniczne przyrządy, bo ni cholery nie ma nic o tym w sterowaniu. Z resztą ludzie pytali kilkukrotnie w komentarzach jak im się udało tego dokonać i zawsze te pytania są bez odpowiedzi. Szukałem w języku angielskim i się nijak nie mogłem doczytać nic konkretnego na ten temat, w sumie jedyne co może być przyczyną celowania przez szczerbinkę to najzwyklejszy bug gry, ale może jednak ktoś coś wie lepiej?

Daj linka.

Odnośnik do odpowiedzi

Tia strzykawka. Zawsze mnie zastanawia jak Ci ludzie trafiają na takich noobów żeby wchodzić każdemu na plecy i zabijać ? Może to boty :) Normalnie wygląda to tak, że gość leci ze strzykawką zabija jednego i w tym samym momencie dostaje saperką w plecy, shotgunem w twarz albo prosto w dyńkę od snajpera siedzącego 100 metrów dalej. 

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się dzisiaj wygrać operację w ataku (włochami), ciężko było, szczególnie na pierwszej mapie, tej górskiej i bardzo szerokiej z bunkrem na jednym ze szczytów (nie pamiętam jeszcze nazw map, to nie powiem jaka to). No ale jak to bywa, jedna na kilkadziesiąt rozgrywek.

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się dzisiaj wygrać operację w ataku (włochami), ciężko było, szczególnie na pierwszej mapie, tej górskiej i bardzo szerokiej z bunkrem na jednym ze szczytów (nie pamiętam jeszcze nazw map, to nie powiem jaka to). No ale jak to bywa, jedna na kilkadziesiąt rozgrywek.

Jedynie nie zdarzyło mi się wygrać atakiem map pustynnych. Z dobrym team'em, bez problemu atak się udaje nawet bez strat. Ważne są dwie rzeczy przy ataku "wskrzeszanie" i PTFO, jak team to rozumie bez problemu dochodzi się do ostatatniego punktu i tam najczęściej rozgrywka spowalnia, ale jest do przejścia. Dzisiaj jak wszedłem na operację na 40 osób i dwie drużyny ataku  do których mogłem dołączyć miało po 4 zwiadowców...seems legit. 

@towarzysz Dzięki za kanał, obejrzałem filmik z analizą trailera BF1 i wczuwam się coraz bardziej w ten klimat.

Edytowane przez Hirek
Odnośnik do odpowiedzi