Skocz do zawartości
axel

Hearts of Iron IV

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cały Iran anektowany (i dywizje w nim rozstawione, just in case) i Włochy bez Sycylii. W każdej włoskiej prowincji co najmniej jedna dywizja. Screeny po prostu są starsze.

Achievementy i warunki niektórych z nich rozpisane są też tutaj jak ktoś woli taką formę:

http://www.hoi4wiki.com/Achievements

Odnośnik do odpowiedzi

Wjazd na plecy Niemcom po ataku na Francję i ta opadająca szczęka jak ok.150 ruskich dywizji wjeżdża ci w odwiedziny przez całą wschodnią niekrytą granice :Confuzzled:

Bezcenne

p.s  Udało się komuś coś zdziałać Polska demokratyczną? czy tylko falanga lub komuchy mogą uratować ten piękny kraj ?

Jeszcze jak.

Fl8Djco.jpg

Wszystko dzięki skutecznej kontrze w 1939, aczkolwiek Francuzi też sporo pomogli... Głównie tym, że stracili Maginota i linia frontu zachodniego rozciągła się od kanału la manche, aż po lyon, przez co Niemcy byli rozciągnięci na wschodzie tak samo jak ja :D

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczeło mi się podobać granie USA... trochę wolny początek (boć Amerykanie mają politykę izolacjonizmu i muszą sporo National Focusów opracować aby móc interweniować) ale można go przyśpieszyć gdy zamiast Europą i Azją zajmiemy się Amerykami... Sone się o ty m przekonał :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jak.

Fl8Djco.jpg

Wszystko dzięki skutecznej kontrze w 1939, aczkolwiek Francuzi też sporo pomogli... Głównie tym, że stracili Maginota i linia frontu zachodniego rozciągła się od kanału la manche, aż po lyon, przez co Niemcy byli rozciągnięci na wschodzie tak samo jak ja :D

Ja ci też pomogłem oddając Finlandie ruskim :D

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczeło mi się podobać granie USA... trochę wolny początek (boć Amerykanie mają politykę izolacjonizmu i muszą sporo National Focusów opracować aby móc interweniować) ale można go przyśpieszyć gdy zamiast Europą i Azją zajmiemy się Amerykami... Sone się o ty m przekonał :)

Niezależna Wenezuela nigdy się nie podda imperialistom kryjącym się pod przykrywką izolacjonizmu i obrony wolności! Zapamiętacie te 3 prowincje północnej Ameryki jako cmentarzysko dziesiątek napastniczych dywizji, poległych w walce z patriotycznymi oddziałami partyzanckimi!
  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa ze zbugowanym achievementem o Wojtku rozwiązana, obecnie są tam dwa błędy:

1. Event ma wyskoczyć po około 30 dniach (Mean time to happen 30 dni), ale w rzeczywistości mogło się zdarzyć, że nie odpalał nigdy nawet po spełnieniu warunków.

2. Warunek any_country mówiący o tym kto ma okupować/zajmować Hamadan źle działał i w rzeczywistości Hamadan musi być okupowany przez sojuszników. Jeżeli Polska jest właścicielem to nie zadziała.

Fix już gotowy, będzie w najbliższym patchu.

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba kontynuować ostatnią rozgrywkę, Turcja czeka, co prawda dalej większość wojaków z kozami zamiast samochodów (jedyni łącznicy ciężarówkami jezierzą) ale przynajmniej broń i mundury dostali, działa kozy tez ciągną  :P

TurkeyChibi.jpg

Odnośnik do odpowiedzi