Skocz do zawartości
Pawel

Formularz rekrutacyjny - pawol7

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Paweł]

Data urodzenia:
[15 grudzień 1999 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 3]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[

"13th" w Red Orchestra

"Strategic Gaming" Arma 3, uzyskałem stopień kaprala oraz dowodziłem drużyną ogniową.

]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[

Było tego wiele, wymienię te, które najbardziej pamiętam; Cała seria Arma, Silent Hunter, War Thunder, World of Tanks, RUSE i tym podobne.

]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[

Jesteście dobrze zorganizowaną, polską ekipą, która w jak najlepszy sposób próbuje zobrazować realne pole walki, oraz oglądałem Wasze filmiki n YouTube.

]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Śmigłowce transportowe]

Coś o mnie:
[

Mam na imię Paweł, mam 16 lat, pochodzę z Poznania, militariami interesuję się odkąd pamiętam, z grami symulującymi pole walki (i nie tylko) mam duże doświadczenie, byłem w grupach takich jak polska "13th" w Red Orchestrze (rozpadła się, lider był nieaktywny), czy amerykańskie Strategic Gaming, gdzie uzyskałem rangę kaprala, oraz dowódcę drużyny ogniowej (z którego aktualnie odszedłem, ze względu na strefy czasowe). Po wejściu do grupy będę starał się zająć pozycję pilota śmigłowca transportowego (nie mam z tym olbrzymiego doświadczenia, ale chce się douczyć). Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania i danie mi szansy.

]

Osoba polecająca : Nie podano

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...