Skocz do zawartości

Weź udział w ankiecie dotyczącej JointOP'a TvT - rekruci też mogą głosować.

>Ankieta<

Zaloguj się, aby obserwować  
Szakal

Steamgifts

Polecane posty

Szakal    194

Steamgifts czyli portal gdzie można oddać/wygrać jakiś klucz na steama. Nie ma haczyków. Oddając klucze zdobywa się poziomy pozwalające dołączać do giveawayów z mniejszą ilością chętnych. Można niczego nie oddawać i dołączać do otwartych giveawayów.

Można tam też dodawać ograniczenia by dopuszczać do losowania tylko osoby z konkretnej grupy steamowej. Jestem leniwy i nie chce mi się robić konkursów jak [m=Doman], więc założyłem takie giveawaye dla naszej grupy na steamie oddając bundlowe starocie. Częstujcie się.

Co trzeba zrobić żeby dołączyć?

1. Dołączyć do grupy ACC na steamie - http://steamcommunity.com/groups/ACCPolska

2. Połączyć konto steam z steamgifts.com

3. Dołączyć do giveawaya:

signature.png

signature.png

signature.png

signature.png

signature.png

signature.png

Edit. Tutaj moje giveawaye publiczne, każdy może dołączyć (bez dołączania do grupy ACC):

signature.png

signature.png

signature.png

Edytowano przez Szakal
  • Upvote 4

Szakal    194

I słusznie, bo pewnie zdecydowana większość to scamy. Steamgifts jest jednak dość starą i sprawdzoną platformą, a powstał jako narzędzie do rozdawania nieużytków z bundli właśnie. Teraz poza giveawayami i zwykłym forum oferują agregowanie informacji o aktualnych obniżkach i punkt handlu/wymiany kluczami/giftami na steamie. Jak coś rozdaję to korzystam ze steamgifts i gleam.io jako sprawdzonych miejsc.

Tu więcej info, dość stare, ale podstawy tłumaczy: http://lowcygier.pl/steamgifts-com-co-to-jest/

Stasica    31

Account could not be verified with 47 games, valued at $99.91. Required value, $100.00. Please wait another 10 minutes before trying again.

Że co???? :31:

Edytowano przez Stasica

Szakal    194

A tak, to zabezpieczenie przed tym żeby ludzie nie robili kont-botów. Taka forma potwierdzenia, że faktycznie korzystasz z tego konta. ;)
Zaraz zaradzimy na te 9 centów.

Just    194

Ze steamgifts mam pewne doświadczenia i to całkiem sympatyczne. Rozdałem kilka jakichś pomniejszych gier do

których uzyskałem klucz a i dostałem kilka i to do znanych produkcji jak np. Teraria :P

Także myślę, że bezpiecznie można do tego podejść.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.