Skocz do zawartości
jozi02

Promocje

Rekomendowane odpowiedzi

Hajdparka zamknęli to nowy temat sobie pozwoliłem otworzyć o dobrych promocja na gry wszelakie.

Na GreenManGamin promocja -75% na Crusader kings 2 + dodatkowe 25% zniżki po użyciu kodu GMG25-UAAHK-6AI9S

Najlepsza gra strategiczna osadzona w średniowieczu, w którą fajne dzieciaki grają na multi. No i jest genialny mod o Grze o Tron :)

http://img62.imageshack.us/img62/846/mapfn.jpg

Wychodzi:

Crusader Kings 2 - 24,5 zł.

Sword of Islam DLC - 6 zł

Legacy of Rome DLC - 3 zł

Wszystko w postaci kluczy Steam

Odnośnik do odpowiedzi

czyli wychodzi na to że gra za free powinna być 75% + 25% daje nam 100% a jednak trzeba zapłacić :P

Źle liczysz Tomash masz 75 % i od tej obniżonej jeszcze 25 %. Załózmy gra kosztuje 100 złotych 75 % zniżki to będzie kosztowała 25 złotych i z tego kolejne 25% to masz 6,25. 25 - 6,25 = 18.75. Nie wiesz, że promocje nie łączą się?

Odnośnik do odpowiedzi

powiem tak kupujcie i dołączcie do naszej rebelii w której Robert zwany Grubym Jeleniem (Jam ci on) poległ w pierwszej bitwie swojej rebelii, za nim do grobu poszedł Stark (z Wysp) którego następca zmienił stronę chcąc za wszelką cenę pójść za mur... i zanim w Kings Landing zebrały się pierwsze oddziały Józek był rozbity przez Starka, Stark przez Johna Laxowskiego Aryna, a siły Roberta stopniały do 3 tysięcy zbrojnych otoczonych przez armię Smoczków składającą się z ok 100-200 tys zbrojnych. Good luck and have fun !!!

w innym wypadku już po objęciu władzy (o dziwo udanym i zgodnie z planem) Robert odebrał Starkowi (z Wysp) Północ i planował zrobić podobnie swemu giermkowi ,przez którego ciągle zwalała się z konia na turniejach, Józkowi z tej rzeczki na środku bo nie chcieli się zgodzić na podatki :) Jedynym lojalnym był Arryn który chyba po prostu był na afku gdy podnosiłem podatki...

jak ja lubię odgrywać wszystko zgodnie z książką :)

Można także pobawić się w średniowiecznej Europie co pewnie będzie lepszym pomysłem na multi bo w GoT jest "dużo" okienek

Odnośnik do odpowiedzi

Jozi weź mi kup a ja ci oddam, kiedyś.

Pane, jozi nie wie czy będzie dziś w domu a kod promocyjny na -25% kończy się dziś o 13 także się śpiesz. Także musisz sobie kupić sam a ja ci kiedyś oddam

Można także pobawić się w średniowiecznej Europie co pewnie będzie lepszym pomysłem na multi bo w GoT jest "dużo" okienek

W ostatniej wersji moda dodali fikcyjny scenariusz, w którym królestwa są niezjednoczone - niezły na multi bo dzięki temu gra jest przez cały czas w miarę dynamiczna i okienek jest dużo mniej
Odnośnik do odpowiedzi

4 gry za 3 zł

5 za minimum 18 zł

Do kupienia są legalne gry:
Saints Row: The Third (trzeba zapłacić minimum 18 zł, żeby to odblokować)
Darksiders
Metro 2033
Red Faction
Company of Hereos + 2 dodatki

Łącznie te gry są warte ok. 600 zł!

THQ wraz z Humble Bundle organizują super promocję. Za gry możemy zapłacić dowolną ilość pieniędzy poczynając od 1 dolara (3,15 zł)

Chętnie pomogę każdemu z kupnem. Wystarczy, że wpiszesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć i podasz mi swój email.
Później przelejesz mi tę kwotę normalnym przelewem, z konta na konto.

Na PayPalu mam 82 zł, więc proszę nie szaleć :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Hirek pisał o tym, ale "trudno uwierzyć super promocja!" to trochę małe info :)

Mój poprzedni wpis miał być osobnym tematem, w razie gdyby komuś trzeba było pomóc z kupnem i po prostu skopiowałem jego treść, dlatego może wyglądać jakbym nie był świadomy poprzednich postów :)

Odnośnik do odpowiedzi

Promocja promocją, ale warto wesprzeć THQ. Mają niezłe problemy finansowe stąd decyzja o podjęciu takiej akcji - każdy wpłaca minimum średnią cenę i więcej dokładając swoją cegiełkę aby firma nie padła.

Biorąc pod uwagę, że THQ stworzyło (IMHO) najlepszego RTS-a nawiązującego do WWII (mowa o serii CoH) to warto ich wesprzeć.

Pamiętajcie! Aby dostać 7 grę za free zakup musi być większy chociażby o 1 centa od średniej.

Swoją drogą dzięki tej ofercie mają już ponad 2 mln zielonych in plus. Szacun :)

Odnośnik do odpowiedzi