Skocz do zawartości

Weź udział w ankiecie dotyczącej JointOP'a TvT - rekruci też mogą głosować.

>Ankieta<

jozi02

Promocje

Polecane posty

jozi02    198

Hajdparka zamknęli to nowy temat sobie pozwoliłem otworzyć o dobrych promocja na gry wszelakie.

Na GreenManGamin promocja -75% na Crusader kings 2 + dodatkowe 25% zniżki po użyciu kodu GMG25-UAAHK-6AI9S

Najlepsza gra strategiczna osadzona w średniowieczu, w którą fajne dzieciaki grają na multi. No i jest genialny mod o Grze o Tron :)

http://img62.imageshack.us/img62/846/mapfn.jpg

Wychodzi:

Crusader Kings 2 - 24,5 zł.

Sword of Islam DLC - 6 zł

Legacy of Rome DLC - 3 zł

Wszystko w postaci kluczy Steam

SNUPPi    7

czyli wychodzi na to że gra za free powinna być 75% + 25% daje nam 100% a jednak trzeba zapłacić :P

Źle liczysz Tomash masz 75 % i od tej obniżonej jeszcze 25 %. Załózmy gra kosztuje 100 złotych 75 % zniżki to będzie kosztowała 25 złotych i z tego kolejne 25% to masz 6,25. 25 - 6,25 = 18.75. Nie wiesz, że promocje nie łączą się?

Tomash87    33

Ktoś tu nie uważał na matematyce :mrgreen:

Ktoś nie napisał że Zniżka 25% z ceny po obniżce 75% tylko napisałeś:

75% na Crusader kings 2 + dodatkowe 25% zniżki po użyciu kodu

Lt_Mic    652

powiem tak kupujcie i dołączcie do naszej rebelii w której Robert zwany Grubym Jeleniem (Jam ci on) poległ w pierwszej bitwie swojej rebelii, za nim do grobu poszedł Stark (z Wysp) którego następca zmienił stronę chcąc za wszelką cenę pójść za mur... i zanim w Kings Landing zebrały się pierwsze oddziały Józek był rozbity przez Starka, Stark przez Johna Laxowskiego Aryna, a siły Roberta stopniały do 3 tysięcy zbrojnych otoczonych przez armię Smoczków składającą się z ok 100-200 tys zbrojnych. Good luck and have fun !!!

w innym wypadku już po objęciu władzy (o dziwo udanym i zgodnie z planem) Robert odebrał Starkowi (z Wysp) Północ i planował zrobić podobnie swemu giermkowi ,przez którego ciągle zwalała się z konia na turniejach, Józkowi z tej rzeczki na środku bo nie chcieli się zgodzić na podatki :) Jedynym lojalnym był Arryn który chyba po prostu był na afku gdy podnosiłem podatki...

jak ja lubię odgrywać wszystko zgodnie z książką :)

Można także pobawić się w średniowiecznej Europie co pewnie będzie lepszym pomysłem na multi bo w GoT jest "dużo" okienek

Spitfire    272

Jedynym lojalnym był Arryn który chyba po prostu był na afku gdy podnosiłem podatki...

Nii, miałem dużo golda i to by mi jakoś nie przeszkodziło a chciałem wesprzeć koronę (hhoohhohohoohohho dobry spidu jest dobry)

jozi02    198

Jozi weź mi kup a ja ci oddam, kiedyś.

Pane, jozi nie wie czy będzie dziś w domu a kod promocyjny na -25% kończy się dziś o 13 także się śpiesz. Także musisz sobie kupić sam a ja ci kiedyś oddam

Można także pobawić się w średniowiecznej Europie co pewnie będzie lepszym pomysłem na multi bo w GoT jest "dużo" okienek

W ostatniej wersji moda dodali fikcyjny scenariusz, w którym królestwa są niezjednoczone - niezły na multi bo dzięki temu gra jest przez cały czas w miarę dynamiczna i okienek jest dużo mniej

keypax    5

4 gry za 3 zł

5 za minimum 18 zł

Do kupienia są legalne gry:
Saints Row: The Third (trzeba zapłacić minimum 18 zł, żeby to odblokować)
Darksiders
Metro 2033
Red Faction
Company of Hereos + 2 dodatki

Łącznie te gry są warte ok. 600 zł!

THQ wraz z Humble Bundle organizują super promocję. Za gry możemy zapłacić dowolną ilość pieniędzy poczynając od 1 dolara (3,15 zł)

Chętnie pomogę każdemu z kupnem. Wystarczy, że wpiszesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć i podasz mi swój email.
Później przelejesz mi tę kwotę normalnym przelewem, z konta na konto.

Na PayPalu mam 82 zł, więc proszę nie szaleć :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1

keypax    5

Tak. Hirek pisał o tym, ale "trudno uwierzyć super promocja!" to trochę małe info :)

Mój poprzedni wpis miał być osobnym tematem, w razie gdyby komuś trzeba było pomóc z kupnem i po prostu skopiowałem jego treść, dlatego może wyglądać jakbym nie był świadomy poprzednich postów :)

Brecho    4

Łącznie te gry są warte ok. 600 zł!

Z tym nie sposób się zgodzić, gry te już były wielokrotnie przecenianie tak na Steam jak i w retailowych wydaniach.

Zielony    25

Same SR3 za 18 zł to niezła okazja a jak masz jeszcze metro i red faction to wyśmienicie

Tomy    367

Promocja promocją, ale warto wesprzeć THQ. Mają niezłe problemy finansowe stąd decyzja o podjęciu takiej akcji - każdy wpłaca minimum średnią cenę i więcej dokładając swoją cegiełkę aby firma nie padła.

Biorąc pod uwagę, że THQ stworzyło (IMHO) najlepszego RTS-a nawiązującego do WWII (mowa o serii CoH) to warto ich wesprzeć.

Pamiętajcie! Aby dostać 7 grę za free zakup musi być większy chociażby o 1 centa od średniej.

Swoją drogą dzięki tej ofercie mają już ponad 2 mln zielonych in plus. Szacun :)

jozi02    198

Szczególnie zwróćcie uwagę na to:

Zimobranie – dzień 3. (9 grudnia):

Men of War: Oddział szturmowy — 10 zł

;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.