Skocz do zawartości
Od piątku, zmiany w systemie zapisów. Więcej informacji wkrótce.
Virion

PU Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

W założeniach to jest to samo, bo wszystkie mody typu Battle Royale począwszy od A2 jest robiona przez tego samego gościa. I nie to samo co Rust i Dayz.

Gram od paru godzin, i mimo ewidentnyh braków optymalizacji, jest spoko gierka.

Ok. Więc skusiłem się na tą grę. Pograłem 2 godziny i zrefundowałem.

Plusy:
+ Duża otwarta mapa
+ 90% budynków jest otwarta
+ Bardzo dobra oprawa dźwiękowa

+ Handling broni

+ Dobra oprawa graficzna

Minusy:
- Na obecną chwilę, optymalizacja leży, co sprawia że gra staje się dla mnie niegrywalna,

- Brak trybu Hardcore który wymuszałby kamerę z pierwszej osoby, przez co wszyscy kampią zza murków i innych przeszkód w 3 osobie i czekają aż wybiegniesz,

- Częste problemy z serwerem (lagi, brak dc)

- Mała ilość wyposażenia,

- Cena

Osobiście jestem bardzo ciekaw jak się to rozwinie. Jak tylko poprawią optymalizację i dodadzą tryb hardcore to kupię ponownie. Na chwilę obecną więcej przyjemności sprawia mi oglądanie gameplayów gdzie ludzie nie mają problemów z wydajnością.

Edytowane przez axel
  • Upvote 2

Zakupiłem ponownie tą grę, i muszę przyznać że z każdym updatem gra działa lepiej. Obecnie mam stabilne 75 FPS przy których można komfortowo grać. Szczerze nie spodziewałem się że gra tego typu tak mnie wciągnie. Polecam grać ze znajomymi.

• Upvote 1

http://www.pcgamer.com/playerunknowns-battlegrounds-is-anime-now/  Już wiemy na jakich ustawieniach grafiki gra @Wyspa :)

a tak na serio to sam w to trochę próbowałem, bo kupiłem w promocji, ale na PCie krzyczy mi że nie mam odpowiednich sterowników i nie odpala,

a na laptopie wyląduję, zdobędę broń, zastrzelę pierwszego wroga i dostaję dissconecta z serwera po 15 sekundach....

• Upvote 1

Po dwóch dniach grania stwierdzam, że najlepsze EA jakie kupiłem. Porównując do innych EA zdecydowanie najlepiej dopracowane - DayZ:SA, Star Citizen, Squad, pewne elementy ma lepiej zrobione niz A3 na dzień dzisiejszy. 

Świetnie przemyślany gameplay, przy grze z jeszcze jedną osobą zabawa z rozgrywki wzrasta dwukrotnie(pozdrawiam @Domana), jakby ktoś miał ochote na gre to wysyłać poke na TS.

Edytowane przez Coren