Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pagaj

Formularz rekrutacyjny - oPAGAJ

Polecane posty

Pagaj    0
Imię:
Karol

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
27.07.1997

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Youtube (STARE CZASY ACC), Od znajomych.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Mój znajomy polecił mi bym do was dołączył, z racji tego że rozważałem nad dołączeniem do kilku grup, ale uznałem że dołączenie do was będzie najstosowniejsze. Osoby które poleciły mi waszą społeczność to. MrKaktusPL i Koziol.

 

Kozi: http://steamcommunity.com/id/Kozi32/

Kaktus: http://steamcommunity.com/id/MrKaktusPL/Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Dość obszerne, przy czym arma jest bardzo mocno symulacyjna, i dlatego to w niej lubię, co prawda jeszcze wiele mechanik przed mną do nauczenia ale wierze że dam radę.  Od długiego czasu gram na modyfikacjach Realizmu takich jak ACE. TFR oraz CBA. W wszystkich częściach ARMY spędziłem łącznie ponad sto godzin. Posiadam jakieś szczątkowe doświadczenie. Częściej piechociarz, medyk lub strzelec wyborowy, rzadziej pilot.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Ponieważ brakuje mi społeczności z którą mógłbym zagrać. Chciałbym poczuć klimat army  w 100%.  Chciałbym się wczuć. Dlatego przybywam do was i pragnę odbyć wirtualną służbę w waszych szeregach.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota

Coś o mnie:

Karol. Lat 20, pisarz, gracz, hobbystycznie lektor. Interesuję się grafiką komputerową. Klnę jak szewc, lubię wypić, pogwałcić i porabować. A tak na poważnie to jestem dość stanowczy, wykonuje polecenia, staram się doradzać.

Pomocy. Uwielbiam tworzyć misje w edytorze. Mógłbym rzec że moja głowa jest pełna pomysłów. I w sumie co? Czasem sucharem zarzucę. :)Osoba polecająca:
MrKaktus


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyrith    10

Witaj @oPAGAJ

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

 

WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikachsą bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Wteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×