Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wolvi

Formularz rekrutacyjny - Wolvi

Polecane posty

Wolvi    0
Imię:
Krystian

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
08.03.1988

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Cenderowi i jego aktywności na YT i Wykop.plCzłonkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Jedyne zespołowe rozrywki to były rozgrywki klanowe w grze WoT i rajdy w DayZ w Armie 2Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Mechanika to Arma 2, Arma 3 i rozgrywki w modach związanymi tematycznie z DayZ. Jeżeli tryb symulacyjny w grze WarThunder się liczy, to też się trochę liznęło temat, ale głównie w trybie walk naziemnych. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Chcę spróbować tego trybu zabawy, bo znudziły mnie głupawe latanie po mapie w trybach multi (BBC2,BF3, BF4, CS itp) . Ostatnie 8 lat goszczę w serwisie Wykop.pl i tak tam wpadłem na Cendera, który pół roku temu zasiał mi ziarno rozgrywki i jego streamy na YT zwiększały pragnienie tego typu rozgrywki. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota

Coś o mnie:

29 lat student. Od małego wychowywałem się na pamiętnikach wojennych i legendarnych Tygrysach. Wraz ze wzrostem przebiegu przyszło modelarstwo redukcyjne, które zaowocowało rozszerzanie wiedzy w dziedzinie militariów, historii konfliktów, a potem przyszły symulatory typu Close Combat i tak zacząłem interesować się taktyką pola bitwy. Dodatkowo interesuję się książkami przygodowymi,fantasy i sf, jestem kinomaniakiem i piwniczakiem z Wykop.pl. Mam 5 kotów więc chyba jestem kociarzem... :)Osoba polecająca:
Cender


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyrith    10

Witaj @Wolvi

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

 

WAŻNE!

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikach są bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Wteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×