Skocz do zawartości

Weź udział w ankiecie dotyczącej JointOP'a TvT - rekruci też mogą głosować.

>Ankieta<

Zaloguj się, aby obserwować  
Golas

[10.06.2017][JO] co 75 Palma da liberdade

Polecane posty

Golas    66

AFTP dziękuje za uczestnictwo w rozgrywce grupom/społecznościom ACC 7WEDS i TFA za udział w rozgrywce :) oby częściej i lepiej jeszcze :)

--

Uwagi sugestie etc.

--

Od siebie i innych:

--

https://www.youtube.com/user/GolasPL/videos

Edytowano przez Golas

Alienzo    795

Mimo że byłem na tyłach, misja podobała mi się bardzo. Duże wyzwanie jeśli chodzi o organizację i logistykę, a mimo wszystko myślę że poszło wszystko nad wyraz sprawnie. Z tego co mi wiadomo z DB to mimo dłuższych zastojów logistyka wcale się nie nudziła. Balans całkiem dobry jak na tak dużą operację w której mieliśmy sporo lotnictwa. 

Jednej rzeczy brakowało mi podczas misji. Podglądu z UAV. No i Dagon jako ATC + załoga na LPD, moim zdaniem mogliby mieć wyposażenie podchodzące bardziej w ten klimat:

140113-N-ZZ999-397s.jpg

Templar    314
2 godziny temu, Alienzo napisał:

Jednej rzeczy brakowało mi podczas misji. Podglądu z UAV. 

Spodziewam się, że mógł byś nic nie widzieć: Wszelkie podglądy są robione via PIP, który nie sięga na te 2 kilometry na których latałem. 

Co do misji to jestem pod wrażeniem, że mimo tylu jednostek,  jak i naszych jak i AI, FPSy były git. Wiem, że było to DACiem robione i de facto był przez to mały bug w misji przez który... ja i lotnictwo mieliśmy CIĄGLE coś do roboty. A mianowicie mam na myśli to, iż wróg spawnował się dość chaotycznie. Zdarzało się, że jakiś obszar przepatrzyłem kilka razy i nic tam nie było, po czym *POP* - czołg. Lecz dzięki temu, cały okres misji ciągle było w co cisnąć bombami, a nie że rozwaliliśmy wszystko na starcie a potem nuda.

Jedyna poważna rzecz jaka dała mi w kość to problem z przezbrajaniem drona. Nie wiem czemu tak wyszło, to je Arma i tyle. Było dla mnie to frustrujące, iż nie mogłem uwolnić pełnego potencjału Predzia ale w sumie ostatecznie to i tak wyszło prawie tak samo, a nawet lepiej, gdy z Czarkiem zaczęliśmy działać razem.

Dobrze, że przynajmniej paliwo udało się uzupełnić bo była by niezła kicha. Nagrał ktoś moje podejście do ładowania na lotnisku tak BTW? Ledwo się nie rozbiłem, w lesie skończyłem. :-D 

Edytowano przez Templar

Golas    66

Wszelakie czołgi, stanowiska stacjonarne oraz lotnictwo było cały czas od początku misji - tylko piechota była na DACu i to też nie cała :), także Templar jeżeli w pewnym momencie nie widziałeś czołgu, a potem się pojawił to wiedz, że było to wsparcie jadące z północy/zachodu wyspy :)

Duku    535

Przepraszam, ze tak zniknąłem w trakcie misji, ale ruter padł i dzisiaj musiałem kupić nowy. S!

Templar    314
4 godziny temu, Golas napisał:

Wszelakie czołgi, stanowiska stacjonarne oraz lotnictwo było cały czas od początku misji - tylko piechota była na DACu i to też nie cała :), także Templar jeżeli w pewnym momencie nie widziałeś czołgu, a potem się pojawił to wiedz, że było to wsparcie jadące z północy/zachodu wyspy :)

Hmm... Dziwne, bo ciągle lustrowałem teren i wiele z tych pojazdów wypatrzyłem na trybie dziennym bo FLIRem ich nie było widać bo były zimne, np. BTR koło Toczki na południe od lotniska. 

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.