Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rizzet

[04.08.2017] TvT 26 As Above So Below

Polecane posty

Komando    0

Mi się rzuciła w oczy na początku jedna sprawa. Piloci jako personel zagrożony takimi sytuacjami ma przygotowane hasło i odzew. Takie informacje udostępnia się potem grupom ratunkowym, żeby uniknąć takich sytuacji jak w tej misji.

Cender    237

Co do wrażeń/misji/uwag:

1. Super dobranie sprzętu jaki mieliśmy do warunków (dzień i dobra pogoda) - nie było strzelania do siebie z kilometra ani na dystansie 20m, co zawsze kończyło TvT w taki sposób, że jeden przeżywa, chowa się i potem wybija 3/4 oddziału przeciwnika

2. Trochę przekombinowane chyba zadanie z pilotami, nie wiem czy to przebieg misji to spowodował (jeszcze przed akcją z Lyptonem i Wolvim), ale byli bardzo nieufni wobec USA. Przemyślałbym to.

3. Generalnie bardzo mi się podobało - rozgrywka przebiegła tak, jak powinno przebiegać prawdziwe TvT, pomimo zamieszania a Bluforze. Mało TvT grałem, ale to chyba jest jedynym, które będę miło wspominał. 

Rizzet    151

Co do hasła-odzewu oraz punktów EPA; żadna ze stron ich nie posiadała, ponieważ żadna ze stron nie była legitną ekipą ratunkową. Fabularnie Brytyjczycy nie poprosili USA o pomoc (była to improwizowana akcja mająca na celu zaplusowanie PR-owo).

Edytowano przez Rizzet

Tox    115
7 godzin temu, Cender napisał:

2. Trochę przekombinowane chyba zadanie z pilotami, nie wiem czy to przebieg misji to spowodował (jeszcze przed akcją z Lyptonem i Wolvim), ale byli bardzo nieufni wobec USA. Przemyślałbym to.

To przez to, że ja tez pododawałem się za Amerykanina, a byłem Rosjaninem. Namieszałem im w głowach : P

• Lubię 1

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.