Ciekawe promocje na Steam:

 

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

 

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

Jelon

Szeregowy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Jelon

 • Tytuł
  Nowy użytkownik
 • Urodziny 19.05.1978

Dane kontaktowe

 • Skype
  jelon.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

57 wyświetleń profilu
 1. Szkolenie odbędzie się 30.04.2015 o godzinie 17:30 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1. [m=Jelon] 2. 3. 4. Pomocnicy: 1. [m=Templar] 2. Sloty można dopisywać. Pomocnicy mile widziani.
 2. Imię: [Jakub] Data urodzenia: [19 maj 1978 - 00:00] Chcę grać z ACC w: [ArmA 3] Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: [[LAMA] Medal of Honor - dawno i "nieprawda" [FPG] Wot D-ca - klan pomalutku umiera [Rubber Bullets] D-ca - Battlefield 3 [Ghostbusters] asg D-ca [Rubber Bullets] asg 1/4 D-ca - od lat do dziś dnia i jeszcze pewnie długo.] Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: ["liznołem" - ArmA2, OFP, OFP2, Apache, Rise of Flay oraz inne tytuły którym bliżej do zręcznościowych jak symulacji ale zawsze w temacie.] Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: [skoro w w życiu realnym na poważnie zabawa w wojsko to czemu nie on-line.] Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: [Piechota, Jednostki pancerne, Śmigłowce transportowe] Coś o mnie: [Myślę, że naturalniej będzie jak wyjdzie wszystko w pogawędkach na ts-e. A tak z ABC to pracuję i gram. Pracuję bo muszę a gram bo lubię. Nad oboma zajęciami nie czuwa jeszcze terapeuta więc chyba jeszcze ze mną wszystko O.K.] Osoba polecająca : Nie podano @Edit by [m=Jimmy]: Formularz rekrutacyjny na portalu