Skocz do zawartości

Oskar

Rekrut
 • Liczba zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Oskar

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Dane kontaktowe

 • Skype
  oskarpl1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Mielec

Działalność

 • Użytkownik youtube
  oskarjun

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Imię: [Oskar] Data urodzenia: [18 maj 1994 - 00:00] Chcę grać z ACC w: [ArmA 3] Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: [Oczywiście, członkostwo w ACC/ACC.] Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: [Głównie ArmA, jednak kiedyś pogrywałem w Swat 4.] Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: [Comeback!] Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: [Jednostki specjalne] Coś o mnie: [skończyłem rok temu technikum; dostałem dwa tygodnie temu wypowiedzenie z roboty (znana sieć sklepów komputerowych kurcze jego mać XD
 2. Taki event, a ja w pracy. Człowiek pech. Wysłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 4
 3. Oskar

  DayZ Standalone

  Kupiłem, ściągam!
 4. Oskar

  Magicka

  Zawsze, chętnie. ;D
 5. Oskar

  Problem Acre 1.4.10.

  Problem jest prawdopodobnie spowodowany tym, że masz ustawione VAD (Voice activation detection) w TS'ie, ustaw sobie na przycisk. Chodzi o to że przy armie TS strasznie zwiększa czułość mikrofonu i cały czas wychwytuje on dźwięki i właśnie to uniemożliwia komunikacje na radiu. Przynajmniej ja tak miałem.
 6. Oskar

  Złote Myśli

  co@36 Operation Iron Sky Ameron po otrzymaniu rozkazu szturmu na miasto. "Panowie z granatnikiem, uważać bo będziemy walczyć w ciasnym zwarciu"
 7. Myślałem nad tym, ale nie jestem pewien, czy nikt tego nicku nie zajął. ;D Edit: napisałem do member'a czekam na zmianę.
 8. [TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations [TAK] Posiadam mikrofon [TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC [TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Imię: [Oskar] Data urodzenia: [Maj,1994] Skąd się o nas dowiedziałeś: [Znajomy, YT] Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: [Mam ochotę poczuć klimat panujący na tym serwerze, kultura na wysokim poziomie, takim jak wasza, jest rzadko spotykana.] Doświadczenie z serią OFP/ArmA: [Dawno temu, miałem d
×
×
 • Dodaj nową pozycję...